Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam le a barátnő...

Hogyan szoktassam le a barátnőmet a bulimiáról?

Figyelt kérdés
hát az van, hogy a lány hánytatni szokta magát még a suliban is, és én mondom neki hogy ne csinálja, de egyszerűen nem hallgat rám. azt mondja, hogy már megszokta, és szinte jól esik neki. mit csináljak?
2009. nov. 23. 20:01
 1/4 anonim válasza:
100%
Beszéld rá, hogy elmenjen pszichiáterhez, különben nem fog leszokni róla. De nem lesz könnyű. Nekem anorexyában van hasonló ismerősöm, ott annyival könnyebb volt, hogy a vérvétele után a körzeti orvost riasztották a laborból, h. a vérképe egyenlő a halottakéval, azonnal utalja kórházba. Miután infúziós kezelést kapott, vitték volna a pszichiátriára, de kibulizta az ambuláns kezelést. Így sikerül a szüleinek behordania. A ti esetetek azért rosszabb, mert ő eszik (sokak inkább zabálnak) és az elhízást akarják így megelőzni. Ez a betegség ill. a leszokás a fejben dől el, csak hát ép ész érvekkel nehéz meggyőzni. Ebben hasonlít az alkoholizmushoz. Kitartás. Nem irigyellek. Az ilyen személyiségű embereknél később előjön más is. Ha tudtára adod, h. neked így is tetszik (nem tudom a fiúja vagy-e vagy a barátnője)szóval meg kellene elégednie a saját külsejével, fogadja el magát, ha duci is. Inkább sportoljon.
2009. nov. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, nem fiuja :) köszi, de am nem duci, nagyon vékony :S és ugye a pszichiáterhez szülő is kéne, a szüleinek meg nemhinném h elmondaná...azért köszi, megpróbálom meggyőzni
2009. nov. 23. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Akinek ilyen gondja van az nem a lelkéhez legközelebb álló embereknek akar bizonyítani hanem mindenki másnak nem lehet,hogy valaki megbántotta valamivel? vagy sokszor megbántották? először is ki kell deríteni kinek akar ,,bizonyítani"
2009. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt tudom. volt pasijának.
2009. nov. 24. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!