Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam rá magam a...

Petruuus kérdése:

Hogy szoktassam rá magam a napi többszöri, de kis adagokban történő evésre?

Figyelt kérdés
Szeretném tartani a súlyom, de például ma is megettem fél kiló cseresznyét, 3 almát, egy jó nagy tányérnyi barnarizst paprikával.. és utána elmentem a boltba, vettem 3 csomag puffasztott búzát.. természetesen akartam belőle a hét többi napjára is hagyni.. de megettem mindet.. jó sok margarinnal... egyszerűen nem tudok magamnak Megállj-t! parancsolni.. amúgy rendszeresen iszom zöld teát, illetve a napi 3 liter víz is meg van..
2011. jún. 3. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, diétában nem használunk se margarint, se vajat...


Másrészt, ha felzabáltál három csomag pufibúzát, akkor valószínűleg ÉHEZEL. Tehát nem eszel eleget. Vagy túl drasztikusan csökkentetted a szénhidrát bevitelt. Egyél egy kicsit többet, fokozatosan hagyd csak el a kenyeret, mert különben hamar feladod az egészet!

2011. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia,


Érdekes, mert nekem ez a normális már évek óta.

Nagyon sokszor eszem, reggel 8-kor,10-kor, délben, 3-kor, 6-kor és még este is szoktam enni, de mindig keveset.Egy idő után meg fogod szokni.Azt is olvastam, hogy sok vizet kell inni és az csillapítja az étvágyat.Semmi fehér kenyér, kevés cukor, és diabetikus cukorkát szoktam szopogatni.Persze emelett majdnem minden nap edzem legalább 20 percet,Réka dvd-re, járok futni és mellé nehéz lábsúllyal szoktam fenékre tornázni.Ezek így együtt segítenek.Vékony, de izmos vagyok.Ja és Norbi update ételt eszem, ez egész heti ételt,miden napra kb 6000 ft.Pénteken szoktam megrendelni a hétvégit.172 cm és 53 kg vagyok,az normális úgy tudom.Remélem segítettem.

2011. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!