Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindenki kövérnek tart hogyan...

Mindenki kövérnek tart hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés

157 magas vagyok, és 61 kg

Maximum vagy 6 kg fogynék mert szerintem arányos az alkatom, ha kell képet is töltök fel, hogy nem vészes, bár mindenki belém meséli hogy nagyon csúf vagyok


2013. dec. 11. 22:02
 1/4 anonim válasza:

Ha te jól érzed magad, akkor sehogy. Nekem is volt pár ismerősöm, aki ezt mondta (163cm, 54 kg), én leépítettem őket. Neked is javaslom.

Ameddig jól érzed magad a bőrödben ne törődj azzal ki mit mond.

2013. dec. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egyet értek. Szerintem sem kell fogynod, teljesen ideális vagy a magasságodhoz. Az ilyen "Mindenkikre" nem kell hallgatni. Aki meg igazából szeret, az úgy szeret, ahogy vagy :)
2013. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha gondolod adhatsz képet, mivel nem ismerlek, így pártatlanul mondanék véleményt:D
2013. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én 158 cm vagyok és 54 kiló úgy hogy már diétázom. Mi a kifejezetten alacsony nőies alkat vagyunk hogyha neked így megfelel építsd le őket. Ha nem akkor a mozgást,sok folyadékbevitelt,egészséges táplálkozást javaslom.
2017. márc. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!