Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék kb.1 hónap...

Hogyan fogyhatnék kb.1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Már rengeteg dolgot olvastam, próbáltam. Koplaltam, de volt, hogy egész nap szinte csak tornáztam, mozogtam, futottam stb. Azt mondják, pont jó vagyok, meg nagyon izmos lábaim vannak. Szeretném ha csont+bőr+izom lennék. 172 cm vagyok és kb.57 kg-ra szeretnék lefogyni, most 62 vagyok.
2013. nov. 30. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm 168 cm és 63 kg.
2013. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
neked nem fogyni kell, hanem elmeorvos (kezdesnek pszichologus). a testkep-zavar sulyos problema, ne hagyd hogy elhatalmasodjon rajtad. 172 centihez 62 kilo meg talan keves is. ne a divatlapok szetretusalt modelljeihez hasonlitsd magadat, az nem a valosag.
2013. nov. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
60 kg bocsi. Köszönöm a véleményeket, nem átlag testsúlyú akarok lenni, hanem vékony. Táncosnak készülök:)
2013. dec. 5. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:
a táncosok nem is vékonyak...csinosak,pont jók.
2013. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!