Almaecet dieta?

Figyelt kérdés
sziasztok, ma vettem egy üveg almaecetet,hogy alkalmazzam,milyen hatásai vannak,mennyire gyorsan használ?

2013. dec. 13. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2013. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Ne haragudjatok. Lenne egy véleményem saját tapasztalat alapján. Szóval nem érdekel, ha lepontoztok. Belehet vinni pluszba ezeket a dolgokat a testbe, az ilyen innivalók, meg porok meg amik vannak stb. de, ha tényleg fogyni akarsz úgy, hogy jól is érezd magad, kezd a napodat egy reggeli bemelegítéssel, és, ha nincs kedved kimenni mozogni vagy menni edzőterembe, akkor akkor napi 2-3x mozgasd meg magad, az legyen 10-20-30 perc, ahogy érzed, csak ne vidd előszőr túlzába, hogy ne legyen eleged s aztán abbahagyod. aztán lassan felviszed a dolgokat, elmész szaladni vagy azt csinálsz amihez kedved van, de MOZOGSZ. Na mostmár, térjek a másik részéhez. 20 éves vagyok. Mikor kisebb voltam, én is utáltam magam, de nagy bután nekifogtam és nagyon keveset kezdtem enni, lassan nem is ettem semmit, nekifogtam keményen mozogni, nonstop. Ittam az almaecetet s blablabla. Aztán hirtelen megpillantottam magam edzés közben és uhh néztem hogy nézek ki... Szóval nem azt mondom, hogy így jár mindeki, hanem a következmények, ami a lényeg. És írtó dühös vagyok ezért mai napig, mert nem tudok magamnak megbocsátani, hogy ezt tettem a testemmel, ami épp és egészséges volt, mert most minden féle fajta problémám van emiatt, mert az immunrendszerem nagyon lemerült és egy vírus, ami ellen nem tud védekezni, még betegebbé tesz. Szóval, ha akkor valaki leállított volna, mielőtt belefogok, vagy mikor elkezdtem és azt mondja, hogy hé.. ha ezt teszed, akkor ez fog következni, megköszöntem volna neki..

Persze, most ott vagyok, hogy nincs kedvem, nincs, ami hajtson, hogy menjek edzésre, de megyek, és próbálom helyrehozni magam, ami már nem olyan egyszerű. Úgyhogy gondoljatok bele egy kicsit, szal, ha nagyon sok plusz van rajtad, akkor is van rengeteg lehetőség, hogy letedd azokat magadról. Minden hozzáállás kérdése. De azt tudom, és mások is mondták, milyen jól érzik magukat 2-3 hónap után edzés után. van erőd és kedved. Boldog vagy. Miért nem próbáljátok meg? és ne akarjatok gyorsan fogyni. azaz, arről beszélek. annál rosszabb nincs

2013. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nekem nincs időm mozogni, a suli és a gyakszi minden időmet lefoglalja,idén már vizsgázom
2013. dec. 13. 19:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy milyen diéta?
2013. dec. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!