Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra/életmódváltás...

Fogyókúra/életmódváltás alatt, hogy álltok az édességekkel, nasikkal?

Figyelt kérdés
Ezt még nem sikerült kitapasztalnom, és véleményeket várok, hogy nektek mi jött be, mennyit ettetek. Köszönöm!
2013. dec. 15. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hazudnék ha azt mondnám hogy meg tudom állni, néha megengedek magamnak egy szelet csokit.
2013. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fogyókúrának semmi értelme, az életmódváltásnál meg az a lényeg, hogy kontroll alatt tartod, hogy miböl mennyit eszel. Ebben az esetben KEVÉS édesség megengedett, de csak ha tényleg nem mázsaszámra eszed.
2013. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy ideig nagyon nehezen bírtam nélküle, de mint más függőségekről erről is le lehet szokni. Már nem kívánom és fölöslegesnek tartom. Mindig arra gondolok, ha egy adag édesség előtt ülök is, hogy minek egyem meg ezt a sok szemetet mikor utána vagy helyette tudok enni valami értelmeset is, ami lehet, sőtt valószínű, hogy sokkal finomabb és többet ér, mint egy adag, zsíros, krémes vagy szénhidrátban dús cuccot betolni.
2013. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csalónap.
2013. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy vagyok vele mint a 3.

Annyira én se kívánom, de azért megengedem magamnak néha néha.

Nem fogyózom, de kb tegnapelőtt ettem majdnem 1 hónap után először édességet.:)


Amúgy meg gyümölcsöt minden nap eszek, vagy mazsolát is néha, az is édes.

Vagy "forrócsoki", 2 teáskanál natúr kakaópor, méz, kevés vizzel összecuccolva, aztán öntök még hozzá vizet, be a mikróba. Fahéjjal, rumaromával, esetleg kókuszreszelékkel. Fincsi.:)

Meg az esti túrómhoz is szoktam ritkán kis mézet meg kakaóport adni, az is finom.

2013. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!