Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » ÍR valaki egy 5-6 kilos...

ÍR valaki egy 5-6 kilos fogyashoz étrendet? 2-3 hét alatt kéne lemennie. Barmire képes vagyok jöhetnek!

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
2-3hét alatt 5-6kilót? Ez egészségesen lehetetlen, s ha sikerül is kivitelezni, szörnyen fogsz kinézni, löttyedt, száraz, fakó, foszló bőr, rossz közérzet, erőtlenség, hízás látszata, koncentrációs és gondolkodási nehézség stb.
2013. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

reggeli+ebéd+vacsora: brokkoli + natúr csirke (fűszerek mehetnek rá) + még zöldség (normális adagokat ehetsz)

ha napközben éhes vagy: alma (2-nél ne többet 1 nap)

reggeli még opcionálisan nekem szokott lenni valami tojásos kaja (rántotta,tükörtojás) sajttal és felvágottal + vmi zöldséggel

ha edzel vagy mozogsz hosszabban akkor az edzés utáni kajába mehet barnarizs

heti 1 nap csalónapot szoktam hagyni, ahol minden megengedett, a mennyiségre azért figyelve.

2013. dec. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok: 2-3 hét alatt 5kg még simán lemehet, mondjuk sok függ attól, hogy mennyiről indulsz, mennyi izom van rajtad (izmosabb embereknek átlag gyosabb az anyagcseréjük), mennyi vizet tárolsz, mennyi méreganyag van benned, szal rengeteg dologtól függ. simán zsírból nem fogsz ennyit fogyni ennyi idő alatt, főleg hogy nem tudjuk mit fogsz mozogni. nekem 1 hónap alatt men le 5kg, kb 4-5 éves edzés múlttal, szal nem kellett ilyen izomlázzal, meg edzéshez szoktatással bajlódni.
2013. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Semmi paramétert nem adtál meg.

2. Szerinted a személyi edzők,táplálkozási szakemberek miből élnek? Hogy ingyen étrendet írnak akárkinek?

Ha nem vagy képbe a dolgokról és/vagy nem veszed a fáradságot,hogy az internetről kikeresd a számodra hasznos infókat,akkor egy hozáértőt kell keresned! Az viszont pénzbe kerűl,de legalább nem csinálsz valami extrém hülyeséget!

2013. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!