Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám növelni az...

Hogyan tudnám növelni az akaraterőmet fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fogyni szeretnék, nem sokat 5 kilót kb, beteg voltam, és el volt törve a kezem, úgyhogy a sportot abba kellett hagynom kb 1-1,5 hónapig.

Nemsokára visszamegyek, de az ételekből is vissza szeretnék venni. Minden egészen jól megy estig, amikor is nem tudom megállni hogy ne egyek. És az a baj hogy nem gyümölcsért nyúlok ilyenkor. Nem is nassolok, hanem inkább sonkát, sajtot sós ételeket eszem. Hogyan tudnám visszafogni magam? Mire gondoljak, hogy tartsam be amit elterveztem?


2013. dec. 9. 20:55
 1/5 anonim válasza:

Próbálj meg napközben többet enni, és akkor este nem leszel olyan éhes.

Ha viszont nem azért eszel, mert éhes vagy, akkor csak önfegyelemmel tudod elérni. Én azt szoktam csinálni, hogy olyan képeket nézegetek, amin vékony, izmos lányok vannak, és az ad egy kis motivációt. Megpróbálhatod Te is ezt, nekem bejött :)

2013. dec. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2013. dec. 14. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:
A sonkával semmi baj, inkább a ch-któl tartózkodj.
2013. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ch???
2013. dec. 25. 18:24
 5/5 anonim ***** válasza:
CH= szénidrát
2013. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!