Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Januártól rendszeresen járni...

Januártól rendszeresen járni fogok edzőterembe. Milyen gépeket használjak, ha szálkásítani szeretnék?

Figyelt kérdés

Januártól szeretnék lefogyni, az étkezési részével nincs problémám, inkább azt nem tudom, hogy milyen gépeket használjak majd, mivel még sosem voltam edzőteremben. Heti háromszor-négyszer fogok menni.

[link]

Most úgy nézek ki, mint a 6-os, és olyan szeretnék lenni, mint az egyes. Elsődleges célom a szálkásítás, és nem az izomépítés.


2013. dec. 15. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy izmot épitesz vagy szálkásitasz az a kajálásodon fog múlni, nekem ugyanazzal az edzéssel tudok fogyni és hizni is. Gépek használatát nem ajánlom, szabadsúllyal, saját testsúllyal jobb edzeni.
2013. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha pénzt szánsz az edzőteremre,akkor ne sajnáld zsetont a személyi edzőre sem,aki megmutatja,hogy mi hogyan kell csinálni! Én azt ajánlom előbb építs egy kis izmot,utánna szálkásíts! Ellenkező esetben úgy fogsz kinézni,mint egy gyűrött teszkós zacskó.Ha a táplálkozásod rendben,akkor nincs miért aggódnunk! Megvan a 3 óránkénti étekezés,napi 1 liter/20 testsúlykg víz,a megfelelő táplálékkiegészítőket is beszerezted ill. a cukros,fehérlisztes dolgokat pedig elhagytad... :-)
2013. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Válogass egészségedre.

Amúgy oké, hogy szán edzőteremre pénzt, de egy személyi edző nem olcsó..:D

Max pár alkalommal okés, amíg nem megy magadtól is rendesen.

De pl én se fizetek edzőnek, pedig most énis járok terembe.

(Bár diákként más, mint ha lenne saját keresetem.:))

2013. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szálkásíthatsz most is.
2013. dec. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!