Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megoldani a...

Hogyan tudnám megoldani a problémámat? Fogyás ügyben

Figyelt kérdés
3 éve abbahagytam a sportot plusz 2-3 csomag chips naponta cukros üdítők gyorsétermek eredménye 170 cm 57 kgról 3 év allat dupląa 120 kg lett.Elégé kikerekedtem sportolni nem tudok nincs rá időm amúgy meg nem bírom abbahagyni q chips evést és nem is akkarom de egy50 kg mínusz jól jönne mert vékony se szeretnék lenni mert szeretem a hurkámiat.

2013. dec. 19. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzaallassal sehogy szerintem :) Ha nem tudod abbahagyni a kajalast, sot szereted, hogy kover vagy, jo ez igy neked, akkor minek irsz egyaltalan ki ilyen kerdest?
2013. dec. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehetsz, de elérted a vágó súlyt és december van, igazából.. ilyenkor tudod mi szokott jönni, ha felhizlalták már a delikvenst.. finom omlós lesz a szalonna.


Úgy akarsz élni mint egy hízó sertés, mégis.. mi a problémád? Nem akarsz fogyni, mert kemény felhízós életmód szerint élsz (főleg eszel), fogyás ügyben akkor lene problémád, ha nem tudnád mit kellene enni fogyáshoz, egészséghez. De te nem is akarsz így enni, most teljesen összhangban vagy azzal amki számodra kényelmes, ahogyan élsz, és ennek persze van egy eredménye is az egészségedre.

2013. dec. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sebészeti beavatkozással.
2013. dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Mindez persze akkor áll, ha a kérdés nem kamu. Érdekes egy személyiséged lehet kérdező.
2013. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kamu...
2013. dec. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!