Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le akarok adni 3 kilót január...

Le akarok adni 3 kilót január 6. -áig. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
most 52 kiló vagyok és 47 szeretnék lenni, de nem leszek az január 6.-áig, na midnegy. Nem tűnik soknak, de én nagyon kövérnek látom magam. Hogy lehet ezt megcsinálni? Csak akkor egyek, amikor éhes vagyok? Vagy mindennap csak keveset, de ne legyek éhes? Persze egészségesen meg minden. Mellette még mindennap 3-4 órát fogok sportolni. Előre is köszönöm szépen! 15/L

2013. dec. 20. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
mindennap 3-4 óra sport? na az aztán... inkább 1 óra intenzív mozgás kéne, 4 órán keresztül tuti nem fogod bírni rendesen. másrészt mindennap 4-5x étkezés kisebb adatokat. és mégis hány centihez akarsz 47 kiló lenni, mert írod is hogy nem tűnik soknak, csak te látod kövérnek magad?? mert ha 160 centi felett vagy akkor nem is kéne fogynod...
2013. dec. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kari után, kezdd el...:)
2013. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem is fogynod, hanem formásodnod kellene. Én is voltam 50 kilósan löttyedt és zsíros, aztán elkezdtem edzeni és most 54 kilósan mindenki azzal jön, hogy fogytam pedig a mérleg többet mutat, mint régen :) Nem tudom veled is ez-e a helyzet, de ha az alakod érdekel és nem a kilóid száma akkor nyugodtan írj rám és próbálok segíteni.
2013. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

150 centi vagyok, nem a kilókkal van a baj, hanem, hogy löggyedt a hasam, meg nagy a kareom meg nagyon nagy a vállam, mondjuk azon nem nagyon lehet segíteni, de midnegy, egyik osztálytársam 152 centi és 65 kiló, pedig csontsovány. nehezek a csontjai, de nekem nem, na mindegy amúgy sem egyszerre gondoltam a 3-4 óra sportolást, hanem 1 óra-1 óra

Köszönöm szépen a válaszokat! Jaa és karácsony után már nem lenne rá időm. igaz, hogy karácsonykor elég nehéz lesz fogyózni :DD

2013. dec. 21. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!