Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud gyors fogyos...

Danimadrid72 kérdése:

Valaki tud gyors fogyos receptet vagy modszert h 2het alatt fogyjak par kilot?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
igazábòl gyorsan akkor fogysz ha sok a felesleged....hány kilò vagy és milyen magas?
2013. dec. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

160cm

55kg

2013. dec. 23. 18:04
 3/4 anonim válasza:

Szia :)

Én ezzel fogytam elég sokat bár én a súlyodnak a kétszeresét nyomtam akkoriban :D

Na nem nagy dolog az egész annyi a lényeg hogy nem ettem kenyeret.semmilyet.nem ettem tésztát de sok zöldséget és gyümölcsöt igen.télen extra fogyást jelentett ha narancsot is ettem mert az nagyon jó zsírégető.Ezt egész héten csináltam,de vasárnap az én napom volt.azt ettem amit akartam,igaz figyeltem arra h csak 5x egyek egy nap,és ne annyit h kidurranjak.ebbe beletartoztak a nassolások is :)

Én akkor 120 kiló voltam és az első héten 6 kilót fogytam a víz miatt.Utána olyan 2 kiló körül :) remélem segített :)

2013. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszii mindenkinek a segitseget :)
2013. dec. 23. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!