Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok -e ajánlani nekem...

VADRIkó kérdése:

Tudtok -e ajánlani nekem olyan súlycsökkentő módszert, ami nem drasztikus fogyókúra és nem sanyargató diéta? Az egészséges életmód keretein belül szeretnék hatékony módszert találni!

Figyelt kérdés
Kisfiam 15 hónapos, befejeztem a szoptatást, ezért eljött végre az idő, hogy megszabaduljak a súlyfeleslegemtől, ami kb. 5-10 kg. A változatos táplálkozás és testmozgás híve vagyok és főleg mindenben mértékletes. Hatékony módszert keresek!
2013. júl. 31. 11:27
 1/3 hahahahaha válasza:
A válasz viszonylag egyszerű. Egyél kevesebb hízlaló ételeket, és mozogj többet. Teljesen semmit ne vonj meg magadtól. Például ha szereted a csokit, egyél csak egy kockát, csak az íze miatt, és ne egy egész táblával. Persze nem jó ha drasztikusan csökkented az evést, de az sem jó ha csak egy kicsivel eszel kevesebbet. Alapból azt javaslom, hogy egyél kb. feleannyit, mint eddíg. Mozgásból legalább 3x1 óra, amit szeretsz. Zsírégető pulzustartományban. Ha nem érzed, hol is van ez, javaslom, hogy vegyél egy pulzusmérő órát. Én elsősorban a futást javaslom. Nem tudom mennyi felesleg van rajtad, de a legtöbb pasinak nem tetszenek a nagyon sovány lányok. Ezért a zsírpárnák eltüntetés mellett fontos lehet az izomzat fejlesztése is. Mivel nő vagy, nem elsősorban súlyzózásra gondolok. Vannak erre bizonyos gyakorlatok. fekvőtámasz, felülés, gugolás, húzóckodás, stb. Sok siker!
2013. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat és tanácsodat! A helyzet az, hogy bár hasznos dolgokat írtál, ezen már túl vagyok és nem hozott eredményt. Az érdekelne, hogy van-e hatékony valami, amivel rá lehet segíteni pl. étrend-kiegészítő kapszula, tea stb. Ebben vagyok tanácstalan, mert nem akarom "mérgezni" magam. 5-10 kg -ról van szó...
2013. aug. 1. 14:45
 3/3 anonim válasza:
Szerintem az első válaszoló nagyon jó dolgokat írt, de kiegészítem. Nem kell ide diéta, nem kell kalóriaszámlálás, ne szedjél semmilyen gyógyszert erre, mert nincsen csodakapszula. A zöld tea segít a fogyásban mindenképpen. Sok vizet igyál. Mozogj többet, nem kell itt mindjárt a kemény tornára gondolni. Séta, kocogás, biciklizés. 3x 1 óra vagy 3x fél óra. A sport felturbózza az anyagcseréd, így gyorsabban történik a fogyás. Csak is akkor egyél mikor éhes vagy, és hagyd abba miután úgyérzed, hogy kellemesen tele vagy. Evés közben ne kalandozz el, hanem élvezd ki az étel izét. Lassan egyél és minimum 20 rágj meg minden falatot. Mindenképpen vizualizálj sokat, arról, hogy hogyan szeretnél kinézni. Majd érezd át azt a testet minden érzékszerveddel. Éld bele magad. Ezt minden reggel csináld. A fogyókúra is agyban dől el. Mindig azt egyél amit szeretnél és ne azt amiről úgy gondolod, hogy enned kellene. Bölcs mondás: Nem az számít mit eszel, hanem hogy hogyan eszed :))
2013. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!