Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Február közepéig leszeretnék...

Február közepéig leszeretnék adni 17kilót. Valaki segítene? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na,az van,hogy 67kiló vagyok és 168 cm.Vastagnak érzem a combom,nagynak a hasam.A többi még úgy ahogy,de ezek nagyon rosszak. Hogy tudnék február közepéig leadni 17kilót? + még az a baj,hogy félek,hogy ha fogyok,akkor mell részből is lefog menni és azt nem szeretném. Valakinek a segítsége nagyon fontos lenne.

Ha tudna valaki egy konkrét étrendet (8.osztályos vagyok,és hogy viszonylag egyszerű legyen) és egy edzéstervet.

Igazából naponta kétszer eszek.Reggelire egy kakaót szoktam.Ebédre meg főt ételt(sok leves,kevés második). Egy nap legurul 3x2 dl kakaó,3liter ásványvíz,1,5liter gyümölcslé.

Naponta futok 5-6kilométert,de mindig változó,hogy most 3-8ig.Biciklizni is szoktam.Tornázni,de nem megy......Kérlek segítsetek!!!!!!!!! :)



2013. dec. 24. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell 17 kilót leadnod... max 10-et vagy még annyit se. Február közepéig van 7 hét, az alatt max 7 kilót tudsz leadni. A kakaót, gyümölcslevet felejtsd el, tömény cukor. Reggelire egyél két tojást, vacsira egy joghurtot vagy gyümölcsöt, salátát, tízóraira és uzsira fél marék diót/mogyorót. Ha nem eszel eleget, nem fogsz fogyni. Fontos hogy elég fehérjét és zsírt vigyél be, és lehetőleg minél kevesebb szénhidrátot. Keress rá szénhidrátszegény/GI/update/szálkásító diétára, gyakorlatilag ugyanaz mindegyik, minél többet olvasol róla, annál könnyebben fog menni.
2013. dec. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17 kilót leadni kb. annyi idő kell, mint felszedni.. Tehát biztos, hogy február közepére nem fogod leadni.. a felével is elégedett lehetsz, de azt sem fogod tudni normál körülmények között. Pláne, hogy nem nagy súlyból akarsz leadni rengeteget.
2013. dec. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fel liter kakao es a masfel liter gyumolcsle nagyjabol 1000 kcal. Ennyit pluszban beviszel a szervezetedbe, nem szabad ilyet inni, barmilyen egeszsegesnek tunik is, de a gyumolcslevek tele vannak cukorral!! Igaza volt az elottem valaszolonak, tessek normalisan reggelizni! Ha nincs idod, akkor vigyel a suliba egy szendvicset (rozskenyerbol, sonkaval es zoldsegekkel, vagy rozsos zsemlebe tegyel tojasrantottat, esetleg ha nem medz koran, tudsz enni zabkasat), fontos a reggeli es a vacsora is (vacsira is ehetsz joghurtot, fott tojast, sonkat, turot, salit). Szoval az ezer kaloriat, amit pluszban viszel be ezekkel a lottyokkel, abbol normalisan tudnal etkezni!!
2013. dec. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dr filippo ongaro ***** válasza:
8 osztályosan a szüleid ételeit kell enned! ha ők nem foglalkoznak a te egészségeddel és, hogy rendszeresen étkezz akkor várnod kell addig amíg önellátó leszel.
2013. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépek köszönöm mindenkinek:)

viszont az utolsó kommentelőnek mondom,hogy de foglalkoznak meg minden,de én inkább szeretnék egészségesen étkezni,mert ők hát...igazán megmondom nem esznek úgy,mert ők bármit ehetnek,mert nem híznak se semmi.Jó,valamikor esznek ők is salátát meg valamikor egészségesen,de nem mindig.

Viszont...ha még annyit kérhetek,hogy valaki írna egy konkrét étrendet egy hétre és egy edzéstervet,nagyon megköszönném. :)

2013. dec. 26. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!