Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitenetek ebben? Tippek az...

Segitenetek ebben? Tippek az eredmenyes fogyashoz?

Figyelt kérdés

Nem akarok gyorsan fogyni, de hatasosan es eredmenyesen igen. Kb 2 eve meg 88 kg voltam ma 72 vagyok. Eddigi legjobb fogyasom 68 kg volt par honapja.


Mit ajanlotok? Edzes dieta minden. Edzesrol annyit, ha valaki ossze tudna allitani nekem egy tervet annak orulnek. Van berletem az edzoterembe, uszni is lehet. 156 cm vagyok. Elore is koszonom. 21, L


2013. dec. 27. 18:30
 1/2 anonim válasza:
Több módja is van a sikeres fogyásnak, pl: egészségesen táplálkozol és mellette sportolsz, vagy elmész 4 műszakba dolgozni.
2013. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Edzéstervet,diétát a személye edzők készségesen összeállítják,némi javadalmazás ellenében. A másik lehetőség,hogy kikupálod magad,ebben az internet nagy segítség ám.Kezdetnek pl. elolvashatnád ezt: [link]
2013. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!