Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki holnaptól...

Van itt olyan, aki holnaptól fogyókúrázik?

Figyelt kérdés
Mit fogtok csinálni? Edzés, diéta érdekel.
2014. jan. 1. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Persze, jan 2-től. Mindenki.


Valami értelmetlen divatdiétát és flabelost.

2014. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pontban 0:00-kor álltam neki.

Káposzta diétát fogok csinálni, semmi mást nem eszek.

Majd lépcsőzöm.

2014. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
diéta. szobabicikli.
2014. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tápi (41%): közölném veled, hogy a paleo is értelmetlen divatdiéta, az általad javasolt 'sportok' pedig kábé ugyanolyan hasznosak, mint az említett flabeos.
2014. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én fejlesztő jellegű edzéseket ajánlok és gyógytornákat.


És gyógyászatilag eredményes táplálkozási elveket. Puszi :*

2014. jan. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mégis mi a logika a jan. 2-ai kezdésben? Ezzel elkéstél, jan. 1-jén kell nekiállni. Vagy inkább: MOST AZONNAL!
2014. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nálam az a logika, hogy szilveszterkor sokan isznak, buliznak, hajnalban érnek haza, átalusszák a fél napot, másnaposak és kómásak. Szerintem ez nem épp a legideálisabb nap...

Időben kell felkelni és frissen, kipihenten nekiállni a dolognak.

2014. jan. 1. 14:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert ma, elsején mégis.. betolsz még egy vekni kenyeret és az ünnepekről megmaradt sütit?


Ma ugyan úgy táplálóan és 'fogyózósan' kellene enni, főleg ha kihajtotta valaki magát az éjjel. Zsír kell, zöldségek, vitamin, fehérje.. hús és zöldség. Jé.. :)

2014. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is holnap kezdek el fogyózni 10-15 kg-t szeretnék leadni kondigéppel meg neten olvasgatok még ötleteket:)
2014. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kondigéppel vigyázz.


leadhatsz ennyit, ha egy súlytárcsa és éles fém lecsapja egy lábadat, de nem ezt az utat keresed.


Kövess evolúciósan ideális táplálkozást, akkor a tested zsírtartalma fog betegről egészségesre lecsökkenni, ebben a kondigépeknek nem sok szerepük van, azokat használd egészséggel az örömödre!

2014. jan. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!