Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így egy hónap alatt mennyit...

Így egy hónap alatt mennyit tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

170 cm magas vagyok, kb. 90 kg (az ünnepi kajálások miatt kicsit ingadozó). Most vissza szeretném fogni magam és többet mozogni, mint eddig, mert nagyon rám férne már legalább egy 20 kiló mínusz. Ha elhagyom a cukrot, a pékárukat, és leginkább csak sovány húst, gyümölcsöt (az alacsony cukortartalmúakat csak) illetve zöldséget (krumplit nem) ennék, illetve lefekvés előtt 3 órával már nem ennék, valamint napi 1 órát tornáznék (vannak Rubint Réka, Béres Alexandra, Bíró Ica videóink, illetve egyéb videók, "programok", táncszőnyeg, szobabicikli), azzal nagyjából mennyit tudnék fogyni egy hónap alatt?


Nem várok csodákat, hiszen nagy súlyfeleslegről van szó, és nem ezalatt az egy hónap alatt akarom ledobni az egészet, csak kíváncsi lennék, hogy mennyire lenne hatásos, mennyit haladnék ennyi idő alatt.


Ha esetleg tudtok még tippeket adni, azt nagyon megköszönném!


Semmi fogyasztószert, étrend kiegészítőt, fehérjeturmixot stb. nem szeretnék szedni/inni, tehát csak természetes módon szeretnék megszabadulni a feleslegtől.


17/L



2014. jan. 2. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Max. 4 kg. Lefekvés előtt is ehetsz pl. sovány túrót. Afehérjeturmixtól pedig nem kell félned,instant,jó minőségű kaja! :-)
2014. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
En csinaltam egy dietat azzal egy honap alatt fogytam 11kg-t azutan folytattam egy bizonyos eletmodot azzal leadtam 6kg-t. A karacsonyi idoszak alatt persze egy kicsi visszajott. Ha akarod leirom. Persze sok kitartas kell hozza.
2014. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


A fehérjeturmixot úgy tudom, hogy izomtömeg növelésénél használják, nem? Lehet, hogy tévedek. Mindenesetre én a súlyomat szeretném csökkenteni, nem az izomzatomat növelni (legalábbis nem nagy mértékben, csak amennyit a rendszeres mozgás miatt nő).

2014. jan. 2. 19:02
 4/7 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Hú, azt nagyon megköszönném! :) Akár itt, vagy privátba is írhatod! :)
2014. jan. 2. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Bar nekem 1 evbe telt, de 88rol 70re fogytam. Voltam 68 is, de vissza jott par kg.


En rengeteg dietat kiprobaltam, azzal 80 kg lettem. Utana eljartam heti 1-2 alkalommal tancolni, kevesebbet ettem. Napi 1 adag fott kaja, egeszseges es kisadag. Reggelire muzlit ettem zsirszegeny tejjel, a suliban muzliszeletet, mandarint, narancsot, ebedre kisadag rendes etelt, uzsira joghurtot, turot, vacsira 6 elott ettem gyumolcsoket.

Mindent ettem, neha edesseget is. Termeszetesen az utobbit igyekeztem kerulni.

(egeszsegesen taplalkoztam, nem csak azt ettem amit leirtam, valtozatosan ettem, de keveset)

21, L

2014. jan. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Proteinturmixot fogyasztanak szálkásítás közben is. Sőt,ilyenkor kiemelt szerepe van az emelt fehérjebevitelnek az izomzat megőrzése érdekében.
2014. jan. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! :)


És gratulálok a 3. válaszolónak! :)

2014. jan. 3. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!