Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás itthon. Jó az ötlet?...

Fogyás itthon. Jó az ötlet? Mivel egészítsem még ki? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kezdem azzal, hogy 15/L vagyok 167 cm magasság körül és 70 kg. Mióta elkezdtem a középiskolát 5 kg-ot fogytam, de többet szeretnék a nyárra. Ha jobb idő lesz, akkor esténként 30 percre futni akarok, le menni. Találtam a olyan gyakorlatokat, amiket már egyszer ki próbáltam és észre vettem, hogy fogytam is. Ha Februárban elkezdeném, akkor sikerülne? (Szóval futás és zsírégető gyakorlatok)A tanulás egész napomat el szokta venni, de az este nekem jó lenne. Nem eszek sokat, van mikor hét órám van és egész végig nem eszek, mert nincs időm/ nem érzem, hogy éhes lennék (Próbáltam már,miközben nem voltam éhes egy szendvicset megettem, de még a kedvem is elment az ételtől.) Mikor haza érek ebédelek, majd este vacsorázok. Tanulás közben inkább folyadékot szoktam fogyasztani, szóval még nem is nassolok. Ete vacsi és kész. Tényleg nem eszek sokat, így nem erőltetem az evést, ha nem érzem.

Ez volt az egyik. A másik, hogy a őröm, hát.. összébb húzódik, ha fogyni kezdek? Persze testápoló stb. A válaszokat előre is köszönném, és ha még valamit tudtok ajánlani örülnék, ha le írnátok.


2014. jan. 2. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól is függ, miféléket eszel, és azokat hogyan osztod el a nap folyamán. Szénhidrátot reggel egyél, kicsit ebédhez, vacsorára alig. A péksütemények valóban süteménynek számítanak. Étkezésedre mekkora ráhatásod van?

Kardió reggel a leghatékonyabb, este izmot építeni lehet jobban.


Mozgás után sokaknak jobban megy a tanulás.


A bőröd bírni fogja a normál tempójú fogyást, ha nem fogsz koplalni.

2014. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!