Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok nekem mondani ilyen...

Tudtok nekem mondani ilyen étkezést helyettesítő porokat? Olyan kéne amit egész nap ihatok szilárd táplálék helyett.

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jó ötlet egész nap turmixot inni! Az emésztőrendszerűnk a szilárd kajához van kitalálva.A túl sok turmixtól emésztési problémáid lehetnek. Egyébként én a Scitectől az Oat 'N Weyh-t ajánlom.
2014. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van, folyékonytól hogy akarsz szilárdat szarni?
2014. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Proteinporral max. a napi fehérjeszükségleted felét válts ki. A többit szilárd kajával vidd be.


Egyébkén a lassan felszívódó fehérjék azok, amik sokáig eltelítenek.

2014. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha az ebéd lenne szilárd a többi ilyen turmix akkor mit ajánlanátok? Vagy ugyan ez?
2014. jan. 5. 23:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg evvel ügye lehet fogyni futás mellet?
2014. jan. 5. 23:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem. - és igen.


Fogyni sokféleképpen lehet, kérlek had érzékeltessem úgy, ahogyan azt a legjobban szeretem:


Ha meghalsz, akkor szép lassan elbomlanak a lágyszöveteid, és szó szerint 'lefogysz' a csontodig.


Vagy nem eszel, akkor is fogysz (oké, beteg leszel és csapnivaló lehet a zsír-izom arányod, a végén pedig meghalhatsz de most a fogyás a lényeg).


Tehát.. fogyni nem nehéz, még egy halott is tud, pedig ő nem túl aktív. Sport sem kell hozzá.


Mégis értelmesebb lenne azért fogyni, mert egészséges a tested, és az egészséges (emberi) szervezet, egészséges hormonrendszerrel meglepő módon: karcsú.

2014. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jah, egészség nem porokon múlik, nincs étkezést helyettesítő por, ami por az egészséges táplálkozás szempontjából már feldolgozott műkaja, akár rögtön szemétbe is mehet.


Friss hús, zöldség kell, ez nem por.

2014. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dr filippo ongaro ***** válasza:
A táplálék kiegészítőket nem erre találták ki! A gyógyszereket sem arra, hogy egész nap azt edd.
2014. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!