Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék! Mondanátok...

Fogyni szeretnék! Mondanátok valami módszert? NAGYON FONTOS

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 170 cm és 75 kg vagyok. Én ezt nagyon soknak tartom, ezért szeretnék 10-15 kilót leadni. Valami olyasmi módszer kéne ami hatékony, mert diétáznom amúgy is kell (cukorbeteg vagyok) szóval ne mondjátok hogy nem jól eszem. Mozgást nem tudom hogy, és mennyit kellene végeznem. Kérlek segítsetek!

15/L


2014. jan. 7. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:

en kb 20 kgot fogytam kb 1 ev alatt. Kevesebbet ettem, es tancolni jartam.


Mivel cukorbeteg vagy, kerdezd meg az orvosod, hogy miben tudsz valtoztatni. Kezdj valami mozgas formaba! Futni, kocogni. Sok sikert!

2014. jan. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha "társas lény" vagy, akkor kérdezd körbe a barátaidat, ki szeretne eljárni tornázni, táncolni, hasonló.

Ha inkább egyedül szeretsz lenni, akkor járj el konditerembe vagy keress neten tornavideókat és csináld azokat!

Hogy mennyit lehet, azt feltétlenül kérdezd meg az orvostól!

Sok sikert!

2014. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!