Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a kenyeret keksszel helyett...

Ha a kenyeret keksszel helyettesítem ér valamit?

Figyelt kérdés
Háztartási kekszre gondolok, vagy valamilyen natúrra (korpovit vagy kolevit). Csak néha ennék belőle, abban is ugyanolyan sok szénhidrát van, mint a kenyérben (fehér)? Fogyózásnál szabad enni kekszet?

2013. dec. 19. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem!!

Egyél magokat.

2013. dec. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ! :)
2013. dec. 19. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Megint a gondolkodás. Ha a lisztből kenyér formát sütsz, akkor abban a glutén, a sok keményítő más hatású lesz mintha keksz formájúra sütnéd?


Te is sejted, hogy nem. Liszt az liszt, 1. válaszoló ötlete pedig igen jó. Az olajos magvak jó csemegék, akár kenyérféle ételt is lehet készíteni belőlük. Én gyakorlatias tanácsnak azt írnám, hogy fogyassz salátát, retket, hiszen ezeket úgymond egy az egyben is kicserélheted a kenyérrel (én például salátát kenek meg zsírral, és ezt eszem húsfélékkel nem a kenyeret. Nem azért, mert kövér lennék, hanem mert sokkal jobban érzem magam, ha így eszem (nem meglepő módon).

2013. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a kekszben még cukor is van !
2013. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ront sokat..
2013. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!