Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha az ember lefogy, miben...

Ha az ember lefogy, miben valtozik meg? Szebb lesz?

Figyelt kérdés
Szemely szerint rajtam 10kg felesleg van. Elegge kerek az arcom es egy nagyon nagyon pici tokam van..tehat az atlagosnal egy kicsivel nagyobb. A barataim szerint meg tobb mindenki szerint szep vagyok arcilag . Na most az lenne a kerdesem, hogy fogyas utan szebb lenne az arcom? Nagyon zavar ez a sulyfelesleg es ugy erzem hogy meg csunyabb az arcom vele.. mar 4 napja eletmodot valtottam tehat biztos vagyok benne, hogy leadom a feleslegemet, csak erdekelne, hogy mennyiben valtozik meg emiatt a kinezetem, az eros lanybol egy vekony..nem tudom felfogni meg elkepzelni sem.
2014. jan. 8. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Rajtad nincs sok felesleg, úgyhogy felesleges emiatt aggódnod, nem fog sokat változni az arcod. Ha megnézel kövér nőket, főleg időseket, akkor látszik hogy elég hasonlóan rakódik a zsír az arcra, kicsit olyan bulldogszerűen, pláne ha már nyúlik az arcbőr. Gondolom te ennek a közelében sem vagy :). De a lényeg, hogy a zsír mondhatni elfedi a vonásokat, úgyhogy szerintem ha fogysz kicsit karakteresebb lesz az arcod, jobban a sajátod ha lehet ilyet mondani. Mondjuk én fogytam 30 kilót és most úgy nézek ki mint a húgom :) de hát evvan.
2014. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 kiló leadása látszik az arcon. Persze, ez mindenkinek máshogy van, de nekem látszott. Egy kerek arcból keskenyebb lett :) Valakinek jól áll a teltebb pofi. Nekem kicsit beesik az arcom, pedig nem vagyok kifejezetten sovány most sem. De annyira nagy változásra ne számíts :)
2014. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor most megnyugodtam:-) koszonom szepen a valaszokat:)!
2014. jan. 9. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!