Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb 8 kiló felesleg van rajtam,...

Kb 8 kiló felesleg van rajtam, inkább karcsúsodni szeretnék, az eredményt elsősorban centikben szeretném látni. Milyen étrendet, és mozgást ajánlotok?

Figyelt kérdés

Fél év alatt szeretném elérni az ideális alakot. súlyzós edzés, vagy kardió? ki mit javasol?

22L


2014. jan. 12. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem súlyzós edzés hanem kardió. Futás, biciklizés. Sok zöldség. Tésztaféléket hagyd el (péksütemény, spagetti, kenyér). Ne igyál cukros üdítőket.


Ha nem eszel tésztát az általában gyorsan meglátszik, könnyű ledobni vele 2-3kg-ot.


8kg zsír = kb 55.000 kalória. Na most ennyivel kell többet elégess mint amennyit beviszel fél év alatt. Mozgalmas lesz, mert fél óra futás 10km/h az kb 400 kalória.


De nem is lehetetlen.

2014. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Reggeli : szénhidrát - gyümölcsök,zöldségek

Ebéd : Fehérje + Szénhidrát

Uzsonna - fehérje (tojás, tejtermékek,hal,csirkemell...)

vacsora- fehérje

én javaslom a kardót is és sulyzós ezdést is mindkettő jó, én ugyan igy étkezem és 9 kiló ment le 1 hónap alatt

2014. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Sárga Kapszula c. könyvet és olvasd el
2014. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha minden nap tudsz edzeni akkor 3 súlyzós edzés, 4 kardio. Emellett pedig fehérje-szénhidrát aránynak olyan 3/1 megfelelő.
2014. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!