Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi duci tréninget próbálta...

Norbi duci tréninget próbálta valaki?

Figyelt kérdés
Van értelme csinálni? Tapasztalatok?
2014. jan. 13. 13:05
 1/4 anonim válasza:
Én, és ha egészségesen étkezel mellette akkor van.
2014. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Nincs sok értelme.


Olyan mintha testedzés lenne.. de bakker, egy edzés nem így néz ki :D


Sokan azt hiszik, hogy a vibrációs gépek, vagy az ilyen nagyon egyszerű kis tornák mint a norbis izék testedzésnek számítanak, és jók. De ilyenről szó sincs.


El lehet menni jógázni, qigongozni, lehet erősíteni, lehet boxolni.. ezeknek van értelmük, tényleg. De egy norbi duci tréningnek gyakorlatilag nincs.


Mondhatnánk, hogy jobb mint ülni a tv előtt.. DE NEM JOBB! Siralmas, sokkal jobb edzést találtok pillanatok alatt! :)

2014. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mellette diétázol igenis használ!!!! Én is diéta mellett ezt csináltam minden nap az elején,majd miután így 7 kilót leadtam nekiálltam futni. Kevesebb súlytöbbletnél nem olyan hatásos,nem lehet ezt végig csinálni de az elején sokat segít!!!
2014. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonlítsd már össze a jógával, vagy a taichi gyakorlással..


Olyan mintha egy tücsköt hasonlítanál egy oroszlánhoz, az egyik jelentéktelen, a másik viszont minőségileg más, nagy, erős és nemes..


Norbi ducitréning akkor kell, ha valakinek nincsen már elvárása. Erre jó a flabelosz is. A semmire.. A mozgásnak az ember életében jelentősége van, az ilyen semmi kis tornák viszont ezt az egészet kigúnyolják.. Már el sem tudjátok képzelni, hogyan kellene edzeni igazából?


Fogyás amúgy is étrend, s nem edzés/torna kérdése.

2014. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!