Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok látszódni fog?

Ha lefogyok látszódni fog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elég duci vagyok és fogyókurázni kezdtem el pár hete (már hamarabb is látszódott egy picit az ádámcsutkám de nem nagyon) Viszont ha leadom a felesleget akkor jobban ki fog dudorodni?

Ill.Mivel érhetem el azt hogy eres legyen a kezem?

Legyenek szívesek az idióták elkerülni a kérdést a normális válaszolóknak pedig megy a zöld pacsi és a köszönet előre!



2014. jan. 6. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed az idióta, de azért válaszolok. Igen elképzelhető, hogy jobban fog látszódni az ádámcsutkád. Azt végképp nem értem, hogy eres kezet miért szeretnél, de azzal tudod elérni, hogy rettenetesen sokat edzel.
2014. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik ha eres a kezem,az hogy miért szeretném maradjon az én dolgom..(kinek a pap kinek a paplan...)
2014. jan. 6. 18:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor leszel eres,ha leszálkásítasz.
2014. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!