Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megiszom egy nap 6dl...

Ha megiszom egy nap 6dl palinkat, az 1800 kaloria kb, akkor nem leszek éhes mert megvan anapi kaloriabevitelem?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Dehogynem leszel éhes! A pálinka tömény gyümölcs. Ha gyümölcsöt eszel, fél órán belül nagyon éhes leszel. Ezért is szokták a pálinkát étkezés előtt, aperitifnek fogyasztani. Persze nem 6 dl-t, legfeljebb féldecit.
2014. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Ittál már pálinkát? Nem voltál éhes utána?


Nem tudom honnan vetted a kérdésed alapfeltevését.. de hülyeség volt :D

2014. jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem vagy gyakorlott ivó, a 6 deci pálesztől olyan kész leszel, hogy aludni fogsz. :D
2014. jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát 6 dl után tuti nem leszel éhes. Mármint érezni biztos nem fogod. Ha rendszeresen naponta csinálod ezt, akkor már egyáltalán nem leszel éhes, de a hasad szép püffedt lesz.
2014. jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%
A palinka nem tomeny gyumolcs, hanem tomeny alkohol. Az alkoholt a szervezeted rogtom elraktarozza zsirszovetkent. Miutan nem eszel semmit, ezert nem lesz semmi, ami a vercukrodat szabalyozna (zsirok, rostok), ezert ugyanugy ehes leszel, mintha nem ettel volna semmit. A test akkor nem lesz ehes, ha megkapja a megfelelo mennyiseget feherjebol, szenhidratbol es zsirbol.
2014. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nem tűnnek éhesnek, szerintem igazad van Kérdező.


[link]

2014. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

A kalóriaszámolás elvével nem vagy tisztában.

A szervezeted nem tudja, hogy HÁNY kalóriát ettél, hanem csak azt, hogy tele van-e a gyomrod vagy üres.

EZÉRT müködik a kcal-számolás, mert ha sok (a rengetegig fokozódó) zöldséget eszel, akkor nem vagy éhes, mert tele van a hasad, de kalória alig van benne.

A csoki, édességek, tésztafélék, zsíros ételek, alkoholos italok ugyan sok kalóriát tartalmaznak, de nem laktatnak, ezért ezekböl a szükséges kcal sokszorosát el tudja bárki is fogyasztani, és ezért hízik.

2014. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez trollkérdés skacok! :-)
2014. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%

Troll vagy nem troll, én kérek pálinkát. :D


A zsíros kaják meg jók..

2014. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hogy a pálinkából zsírszövet lesz?? Háát nem tudom...ha megnézem a falunkban azokat az embereket, akik napi 1-2 liter pálinkát megisznak, nem hiszem - csontsoványak mind!!!
2014. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!