Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elhíztam az utóbbi 1...

Nagyon elhíztam az utóbbi 1 évben, főleg a hasam lett nagyon hurkás, a csípőm szélés, de a combom sem kicsi. Heti 3x mozgás már megvan, de jó lenne tudni mit kéne ennem, mikor ehetek és mennyit?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 01:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem anno orvosi felügyelet mellett sikerült fogynom 20 kg-ot, ami abból állt csak, hogy kéthetente mérték a súlyomat. Anyagcsere zavarom volt.


Az orvos mindig ezt mondta: Étkezz reggel úgy, mint egy király, délben, mint egy polgár, este mint egy koldus.

Semmit sem kellett hú, de nagyon megváltoztatnom, egyedül csak a cukrot kellett teljesen elhagynom.

Mindenből ehettem ezen kívül, de csak keveset! Vagyis kiszedtem magamnak valamennyit a tányérra, és nem mentem vissza, hogy repetát kérek.

A reggeli nagyon fontos, nem szabad kihagyni. Én arra mindig egy zsemlét ettem felvágottal, mellé tea, vagy más innivaló.

Tízóraira valami gyümölcsöt ettem, esetleg megint egy zsemlét, mikor mire éheztem meg.

Ebédre főtt kaját, ami volt éppen, mértékkel persze.

Uzsonnára mindig változó volt, mit ettem.

Vacsorára kivétel nélkül mindig gyümölcsöt :-)


Fél év alatt lement a 20 kiló, és azóta nincs gondom a súlyommal. Persze, tudom, hogy mindenkinek más és más, ami hatásos, de hátha ez lesz jó :)

Emellett napi fél óra INTENZÍV mozgást kellett tartanom, ami megizzasztott :)

2014. jan. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább azon legyél mit NEM ehetsz nem azon hogy mit ehetsz...

kenyeret soha ne egyél, tésztás ételeket is felejtősek, cukros üdítőt se igyál! És lehetőleg sok gyümölcsöt egyél ja és a legfontosabb este 6 után egy falatot se egyél! Ennyi a fogyókúra titka. És figyeld meg ha ezt be tartod látható lesz 3 héten belül! Sok siket!

2014. jan. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapok: kiszámolod mennyi kalóriára(orvoslexikon.hu) van szükséged. Elosztod szénhidrát, fehérje és zsírra. Általában ez valami ilyesmi:Szénhidrát 45-50% Fehérje 30-35% Zsír 20-25%.

Ezután hasznos szénhidrátokból viszed be a kellő mennyiséget: tk cuccok, ha nagyon muszáj, zab, zöldségek, gyümölcsök. Fehérje: csirke, pulyka, túró, sajt (light) esetleg fehérjepor. Zsír: magvak, husik de általában nekem kijön a többiből.

Mozgás: heti három kezdetnek elég. Aztán majd bővíts felváltva legyen kardió és erősítő edzés.

2014. jan. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hús, zöldségevő vagy.


Elég egyszerű és betartható válasz? Ennyi a lényege az egésznek.

2014. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!