Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta 1x eszek hízlalóbb...

Ha naponta 1x eszek hízlalóbb kaját, attól még tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok felesleg van rajtam, 40 kg. Eddig nagyon sokat és nagyon egészségtelen kajákat ettem, pl. péksütemény, pizza, hamburger, csoki, üdítő stb. Ezek mentek egész nap.

Most arra gondoltam, hogy napi 5x ennék, de pl. a reggelim az lenne amihez kedvem van. Pl. 1 kakaós csiga meg valamilyen gyümölcs. A többi étkezésnél meg sok zöldség, sovány hús, egészséges zsírok (avokádó, kókuszolaj, natúr magok), tojás, meg egy kis rizs.

Így fogyhatok? Legalábbis az első időszakban. Elkezdtem naponta sétálni is, meg izületkímélő gyakorlatokat végezni.

Az üdítő helyett meg vizet és cukormentes teát iszom.


2014. jan. 16. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha azt a hízlaló kaját lemozgod, akkor fogyhatsz. De szerintem nem fogod tudni lemozogni.
2014. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2014. jan. 16. 16:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi az "izületkímélő gyakorlat", de a séta valszeg nem lesz elég hozzá.

El kell dönteni: napi kakaós csiga, vagy fogyás.

2014. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy egész 40perces gyakorlatsor. A séta meg egy óra és elég gyors tempóban. Annak ellenére, hogy nagy felesleg van rajtam elég jó a kondim, mert évekig intenzíven sportoltam, nem mindig voltam elhízva. Csak arra gondoltam, hogy így is mondjuk napi 2-3000 kalóriával kevesebbet ennék a kakaós csiga mellett is, viszont nem érezném olyan drasztikus váltásnak, ha maradna valami olyan étel, amit szeretek.
2014. jan. 16. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
menne le biztosan, mert kevesebb kalóriát viszel be, de egy idő után megáll, arról nem is beszélve, hogy a fogyás alapkövéhez (akaraterő, önfegyelem, kitartás), nem is hinnéd, hogy mennyire fontos az, hogy a vércukorszinted stabil maradjon. Ezzel, hogy egy ideig rendszeresen és normálisan étkezel, majd éhgyomorra kizökkented a szervezeted ebből a felállított egyensúlyból és a rossz közérzet mellé éhes is leszel. Én inkább javasolnám, hogy jobb, ha lassan felszívódó szénhidrátból (teljes kiőrlésű péktermékek, zabpehely), de főleg zöldségből, sovány húsból, sovány tejtermékekből és gyümölcsből ennél annyit, amennyi jól esik (nem degeszre, csak úgy kellemesen) és akkor egy hét elteltével nem sóvárogsz úgy az édesség (de főleg a cukor) után. A cukor és a fehérliszt fogyasztása ugyanolyan függőséghez vezet, mint a cigaretta vagy az alkohol. Erről le kell szokni. Márpedig, amíg van kísértés, nagyobb az esély a visszaesésre is. Jobb lenne helyettesíteni egy az egyben...
2014. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogsz fogyni. Te magad írtad: minden nap kakaóstekercs. Mi a kérdés akkor? Én sosem eszek ilyeneket (max havonta 1) és jó kondiban vagyok. Persze ehhez kell a heti 6*másfél óra változatos edzés. Te hogy állsz ezzel?
2014. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!