Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok 162 cm és 85...

12 éves vagyok 162 cm és 85 kg! Sportolni sportolok : lovagolok de csak hetente egyszer. Mit kéne tennem? Nyárra le szeretnék fogyni hogy legyek olyan 55-50 kg

Figyelt kérdés
a gyümikért és a zöldségekér nem vagyok oda de pls ne fikázzatok

#túlsúly #valami sport kellene #nem kemény fogyókúra
2014. jan. 17. 15:23
 1/5 anonim válasza:
A heti egy lovaglás elég kevésnek tűnik,gondolom van tesid suliban,tedd oda magad rendesen,az már haladás.Ha nincs kedved más edzésre járni,akkor otthon csinálj gyakorlatokat,súlyzózz,meg ilyenek.Csokit,chipset,mindenféle rágcsát,édes lötyiket szorítsd vissza amennyire csak lehet.Átérzem a helyzeted,nekem is voltak gondjaim a súlyommal ilyen idősen.Sok poharas csokipudingot ettem,attól elég rendesen meghíztam.Na ezzel leálltam,hígítottam a gyümölcslevet szénsavmentes ásványvízzel,nem vettem nasikat,nem cukroztam agyon a teát.Ezek kis "praktikák",de hosszú távon beváltak+mozgás.
2014. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jót mond az első. A cukros ételeket, italokat zárd ki. Maximum teljes kiőrlésű lisztet egyél. De abból is mértékkel, mint minden másból. Mozogj, mert az nagyon rásegít a fogyásra. Szánd rá magad és mozogj napi 1 órát. Fussál, vagy tölts le valami videót amiben jó gyakorlatok vannak. Bármit, csak mozogj!! Ha egészségesen fogysz, és nem koplalással, akkor nem leszel 55 kiló nyárra, de hatalmas változás lesz. Későbbi időpontot tűzz ki a cél eléréséhez (heti 1 kilóval számolj+ 1 hónap, ne h csalódj) v, egyenlőre ne 55 legyen a célod, hanem kicsit kevesebb, és ha azt eléred, fogyhatsz tovább. Ha nem tudod az alap dolgokat, akkor írj privátot. Szívesen segítek :)
2014. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a gyors választ! :)
2014. jan. 17. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Na? Sikerült azota a terved? :))))
2015. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bármilyen sportot csinálhatsz csak könyörgöm NE SÚLYZÓZZ!!! A sújtötól egy 12 éves gyerek nem fog fogyni viszont leálll a növekedésed + az izületeidet és az izmaidat is tönkreteszed vele de kérdezd meg róla a szüleidet hogy valami sportra nem iratnának be téged esetleg ha van lehetőséged sétálj, kocogj minden nap az udvaron vagy valahol lehet olyat is H szünetben fogócskázol a barátaiddal és tesin tedd oda magad
febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!