Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiú vagyok. Szerintetek,...

Fiú vagyok. Szerintetek, mennyi idő alatt tudnék leadni mennyit? 10 évesen 49 kilóval 158 centi magasan?

Figyelt kérdés

#fiú #10 éves #158 #49 kiló #158 centiméter
2014. jan. 20. 19:07
 1/3 anonim válasza:

10 évesen ne foglalkozz ilyenekkel, hogy mennyit meg mennyi idő alatt.


Ne egyél édességet, kenyeret, cukrot, péksüteményeket, műkajákat, próbáld az otthoniakat is rábeszélni erre.


Igyál megfelelő mennyiségű vizet (ha a vizeleted átlátszó akkor már jó, ez felnőtteknek napi leglaább 2,5 liter gyerekeknél se sokkal kevesebb szerintem)


És ami még nagyon fontos: sportolj! Tudom, hogy a csapból is ez folyik de bármit megadnék ha 10 évesen elkezdtem volna valamilyen sporttal foglalkozni. Egyérszt a mozgás fontos, másrészt az mindig jól jön, ha értesz valamihez.

2014. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem iszol üdítőt csak vizet már az is használni fog. És a fogaid sem mennek szarrá. Ez a legjobb tanács, amit egy 10 évesnek adhatok. Szokj rá a vízre.
2014. jan. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ahogy az előttem szólók is mondták: Ne fogyózz, csak figyelj oda, miből és mennyit eszel. Én azt mondom néha az édesség is belefér, de tényleg 10 évesen még ne ezen járjon az agyad. Játssz! Élvezd ki, amíg gyerek vagy, később is bőven elég ezzel foglalkozni, de ha tényleg úgy érzed, hogy étrendváltozásra van szükséged, beszélj anyukáddal vagy apukáddal, (aki főz otthon) hogy ha lehet főzzön egészségesebben, és persze a gyors kajákat is messze kerüld el, ha leget egy minél több NYERS gyümölcsöt és zöldséget, mert abban még benne van a vitamin.

A másik dolog a mozgás. Ha megengedhetitek magatoknak járj valamire, amit szeretsz, de olyat válassz, amit tényleg szívesen csinálsz. Mindenki volt gyerek, és nagyon sokan elkezdtek valamit, majd egy idő után lankadt az érdeklődés, és abba hagyták. Ezért mondom, olyat amit régóta szeretnél. Ha nincs rá keret, akkor játssz a barátaiddal. Ne a gép előtt üldögélj suli után, legyél minél többet a friss levegőn. (bár, ha Pesten élsz nem nevezhetjük annyira frissnek a levegőt) Császkálhattok a közeli parkokban (szülői beleegyezéssel persze), ha van kert ott játszhattok. Borzalmas, hogy a gyerekeknek manapság már mennyire nincs fantáziájuk, régen minket nem lehetett bezavarni a házba. :)

Hát remélem tudtam valamit segíteni. :)

2014. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!