Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy rántotsajt picsi rizs...

Egy rántotsajt picsi rizs picsi tartár+egy gyesztenye püré tejszínhabbal+egy kinder maxi king+egy fél ananász ez hány kcal? Nagyon sok volt?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy szemét volt amit ettem de kb hány kcal és így még fogyhatok??? mer eddig is kb így ettem de ez nem sok?


na jó ez elég pánik szagú kérdés..bocsi


2014. jan. 22. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez nem fogyókúrás kaja. Holnap egyél normálisan.
2014. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogsz fogyni. Tejtermék + szénhidrát töményen, éhezni még éhezhetsz mert ez nem sok kaja (pici ez pici az) de az inzulinszintedet gondolom fellökte, akkor nem tudsz fogyni.
2014. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Rantott sajt kb. 400 kcal

Kis rizs: passz, legyen kb. 50 kcal

Kis tartar: kb. 60 kcal

Gesztenyepure kb. 200 kcal

Tejszinhab kb. 60 kcal

Maxi King 180 kcal

Ananasz kb. 200 kcal


Osszesen kb. 1200 kcal, 34 g feherje, 52 g zsir es 133 g szenhidrat.


Nem fogsz ma fogyni, ez mertektelen mennyisegu cukor volt. Nem csak a kaloria mennyisege, hanem a minosege is fontos. Ha cukrot eszel, akkor hizni fogsz, ennyire egyszeru. Es meg farkasehes is leszel utana.

2014. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

[link]


nem tudom szerintem a fogyás elég egyszerű kevesebbet kell enni mint amit elégetsz/amire szükséged van, az más kérdés hogy utána vissza hizod ezt aláírom...hát nem tom lehet nektek van igazatok

2014. jan. 22. 15:40
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

Akkor most még kevered az éhezést a fogyással.


Nyilván elég könnyű fogyni, sok millió alultáplált afrikai nem tévedhet, de vajon egy fogyózó célja pontosan mi? S.zarul kinézni és betegen élni egy szinte jelentéktelen, legyengült testben vagy leadni a fölös zsírt és kinézni valahogy?

2014. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ööö aha jó kérdések majd elmélkedem rajtuk amikor a 3.világban járok (de tényleg)


hát izé nem is tom azt íírtátok hogy ez éhezés de NEM fogok fogyni akk most mi van ezzel ez étrendel ha szarul is de lehet fogyni???


tudom hogy az nem lesz minőségi fogyás de fogyás lesz?

2014. jan. 22. 15:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Mint a 3. világban megtapasztalnád.. de erre kitűni hely Magyarország is, csak ügyesen kell tesztalanyt választani, ha nem eszel eleget a testtömeged mindenképpen csökken. Persze az anyagcsere lelassul, így ez a tömegvesztés lassul, de ha tényleg keveset eszel, a súlyod csökkenni fog ez nem kérdés. Nem ez a varázslat.. Kérdés hogy milyen áron, ha olyat eszel amivel zsírt raktározol, tényleg elkezdenek leépülni az izmaid, szép lassan át lehet csúszni az egyre lazább, löttyedtebb test állapotába. És közben csökkenhet a testtömeged, ó hogyne!
2014. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"a fogyás elég egyszerű kevesebbet kell enni mint amit elégetsz/amire szükséged van"


A fogyas nem egyszeru. Ha az lenne, akkor nem lennenek kover emberek. Nagyok sokaig azt hittek, ha kevesebb kaloriat eszel, akkor mindegy mibol, fogyni fogsz. Ma mar sok kutatas alatamasztja, hogy ez nem igy van, megsem hiszik meg el az emberek, hogy nem az alacsony zsirtartalmu dietaval lehet fogyni, hanem az alacsony szenhidrat tartalmuval. Te is koztuk vagy. Ezert lesz szenvedes a fogyasod, nem jon majd a varva vart eredmeny, aztan feladod es aztan meg tobbet hizol majd a jo kis szenhidratdus, karos zsiroktol csopogo kajaktol.


Csak gondolj bele: egesz nap megeszel 5 gesztenyepuret, 1000 kcal, elvileg fogynod kene. Gyakorlatilag kb 200 gramm cukrot tartalmaz, ami nagyon gyorsan bekerul a veraramodba. Jon az inzulin hormon, ami atalakitja zsirra es elraktarozza, igy megy le a vercukor. Persze a szervezet 5 gesztenyepurebol semmi hasznos tapanyagot nem fog kapni, ezert meg ehesebbnek erzed majd magad (elore is gratulalok, ha ezt sokaig ki tudod birni), es kozben elkezdi magat bontani. Persze, zsirokat is, de inkabb az izmokat, mert azt konnyebb. A merleg nyelve lejjebb megy, de nem a zsirveszteseg miatt, hanem mert izmot vesztettel. Amitol egyebkent szep alakja van egy nonek.


Tenyleg megeri?

2014. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
az emberek azért kövérek mert lusták megmozdítani a seggüket és kevesebbett enni mindenki nagy húhót csinál a fogyásból én ettől a rohadt 4 kg tól akarok megszabadulni csak sose szedtem össze magam elégé ahoz hogy mozogjak vagy kevesebbett egyek pedig ennyi az a nagy titok
2014. jan. 22. 16:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez akarják elhitetni, de pont nem ez az igazság. A mozgás csak apró kiegészítés a fogyáshoz, a legtöbb ember pedig mozog, valamennyit.
2014. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!