Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van hatásos zsírégető diétátok...

Van hatásos zsírégető diétátok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Zsírégető diétát szeretnék elkezdeni. Van valakinek hozzá valami hatásos étrendje?
2014. jan. 22. 22:06
 1/8 VWXYZZS ***** válasza:

Minden normális diéta zsírégető. Az ilyen 90 napos fszság és társai pedig még izmot is égetnek dögivel. Tanács:


napi 6 kaja, 3 óránként


fehérje: testsúlyod x 2 g

szénhidrát: testsúlyod x 1,5 g

zsír: minimális


Ha férfi vagy akkor 2 helyett 3 g fehérje.


Nyers zöldség.

3-4 liter tiszta víz naponta.

Heti 3 futás. 3 konditerem.


Ezzel heti 1 kiló simán lemegy. Sok sikert.

2014. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, szépen leírtad a dolgokat :)

Az a baj, hogy munkám miatt ez a 3 óránként való étkezés nehezen jön össze + a konditerem is,de kardiózni fogok dögivel :)

2014. jan. 22. 22:37
 3/8 anonim válasza:

Szia!

Nincs zsirégető diéta! ! :-(

Zsírt mozgás során éget el a szervezet.

Diéta: alacsony kalória tartalmú minőségi étkezés

Tehát ami nem: cukor, rizs, tészta, kenyér

Ami javasolt fogyáshoz: vmi m

2014. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!

Nincs zsirégető diéta! ! :-(

Zsírt mozgás során éget el a szervezet.

Diéta: alacsony kalória tartalmú minőségi étkezés

Tehát ami nem: cukor, rizs, tészta, kenyér

Ami javasolt fogyáshoz: vmi mozgás, pl: minden nap 30 perc gyaloglás min.

Sok folyadék (a kávé, leves nem folyadék) :-)

Többszöri étkezés pl tízóraira elég 1 alma !!

Úgy kell enned, h nem jóllaknod kell, hanem "üzemanyaggal" ll ellátnod a testedet. Vacsora? Én erre alacsony szénhidrát tartalmú turmixot javasolok(táplálék kiegészítőt)

2014. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

És minden nap egy nagy tányér akarat!

:-D

2014. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 poiu ***** válasza:
Nincs. Nem kell 3 óránként enni. De ételt egyél, ne szemetet.
2014. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell 3 órànként enni. Lehet sokan megköveznek majd engem érte, de ennek nincs értelme. Mondok egy példàt: eszek jó reggeltet (4 csìkot) reggelire 7 körül, 10-kor nem leszek még éhes. Akkor minek enni tízórait? Felesleges kalória, mert attól még ugyanannyit eszek ebédre. Ja és így sem falok, hogy nem eszek tízórait. Amit én javaslok neked kérdező, hogy reggelire egyél jó reggeltet vagy egy bolti zacskós croissant-ot vagy néhàny mandarint vagy 2 narancsot. De bàrmilyen màs gyümölcs lehet. De ha ehhez nincs kedved, akkor egy szendvicset. Zsemle szalàmival (vaj nélkül). Az ebéd legyen a fő étkezés. Valamilyen hús. Csirke vagy pulyka nagyon kevés körettel (néha köret nélkül), és mellé mondjuk kàposztasalàta. Délutàn 3-4 körül valamilyen joghurt, meg valami gyümölcs vagy csoki (pl egy snickers), vacsorára meg példàul egy szelet torta vagy az, amit a reggelihez is írtam. Én ilyeneket eszem, nem éhezem, nem hízok meg. Szoktam mozogni, példàul sétàlok, néha úszok, esetenként valami fitness dvd. Ez mind kedvfüggö. Koràbban voltam kövér, akkor sokat ettem. Volt, hogy reggelire 3 szendvicset is. Meg ebédre is nagyon sokat.
2014. jan. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A zsírégetés egy normális biokémiai folyamat, pont annyira normális amennyire az elhízás nem az.


Szigorúan véve nem kell hozzá mozogni, a zsírsavak eloxidálásából származó kémiai energiára a szervezetünk alap működtetéséhez is szükség van, izomzattól vagy akaratlagos izommunkától függetlenül.


Egyszerűen ha normális ételeket eszünk (nem kórosakat) akkor normálisan fog működni, nagyjából. Ezt a normális működést jelzi az egészséges testzsír szint, ami nem túl magas. Ahhoz hogy ez emelkedjen (hízás) tolni kellene a győri édes jó reggelt kekszet meg a zsömit, cukrot, esetleg tejet, szóval bizonyos kajaféléket. Esetleg bizonyos antidepresszánsokat, fogalmazásgátlókat. Tehát kell valami olyan hatás, ami zsírosodásra készteti a szervezetet.


Egy jó autoimmun pajzsmirigy gyulladás és alulműködés is sokat tehet az ügy érdekében, de ezek nélkül az ember viszonylag szálkás.

2014. jan. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!