Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az étrendemr...

Mi a véleményetek az étrendemről? Sikerülhet így a fogyás?

Figyelt kérdés

Reggeli: egy bögre zabkása v. 3 tojásfehérjeböl rántotta egy szelet sonkaval v egy bögre sima joghurt friss gyümivel

Tízórai/uzsonna: 1 zabkeksz v fél bögre joghurt v 1 répa v zöld alma

Ebéd: grillezett csirke v pulykamell salátával öntet nélkül vagy párolt brokkolival (kedvencem) vagy zöldborsó püré

Vacsi: saláta simán v joghurt v 1-2 répa /zeller


174 cm és 76 kg lány vagyok júniusra (szülinapomra) szeretnék minimum (!) 6-7 kilot lefogyni. Heti 2szer jarok edzöterembe és mindennap sétalok 1-1,5 órát 20 kilos babakocsit tolva lejtős utakon :D:D:D


2014. jan. 23. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:

A reggeli okés (bár a joghurtot én elhagynám, de legyen). Esetleg próbáld ki a tojásfehérjés zabkását (Tedd fel főni a zabot vízzel, keverd hozzá a tojásfehérjét és főzd megfelelő sűrűségűre. Sokkal többnek fog látszódni és olyan pudingos tejberizs állaga lesz).

Tízórai jó a gyümölcs/zöldséeg és a zabkeksz is (ha ez nem a bolti cukros verzió)

Az ebéd jó.

Uzsira én inkább pár szem olajos magvat vagy túrót javasolnék zab/gyümi helyett.

Vacsira ehetsz ennél többet is. Csirkemell/hal/tojás/túró mehet a saláta mellé.


A sport rész is rendben van. Sok sikert! :)

2014. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönom a tanácsokat, megfogadom :) a kekszet én sütöm természetesen cukor nélkül :)
2014. jan. 23. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Végre valaki,aki normális kajálással és nem 90 napos agyrémmel meg egyéb baromsággal akar lefogyni! :-)

Sok sikert!

2014. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

szia nekem sikerült elég sokat fogynom (25 kg )

és reggelit és ebédet ettem csak akkor normálisan pl reggelire kiflit , ebédre meg amit főztünk , délután pedig vizet ittam nagyon sokat és egy héten többször szobabicikliztem / futottam ;

lehet ezzel jobban sikerül mint a te étrendeddel ami annyira nem jóó

2014. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Botero!!

Utolsó:...Inkább nem is reagálok erre, menj aludni, ha unatkozol:):)

2014. jan. 23. 22:50
 6/6 VWXYZZS ***** válasza:
Sikerülhet. Teljesen reális elképzelés.
2014. jan. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!