Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináltok mikor elegetek...

Mit csináltok mikor elegetek van a diétából?

Figyelt kérdés

Ugy érzem nem megy le több zöldség. Hányingerem van ha eszembe is jut.

Október óta fogyózok, nagyon nehezen fogyok.

Zöldséget eszek hússal. Halat, meg tojást.



2014. jan. 23. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Próbálj változatos receptek szerint enni. Oké, diéta, na de valami nem jó, ha nem bírod. Az egészséges táplálkozásnak életmóddá kell válnia, nem egy átmeneti kínlódásnak kellene lennie. Elég változatosan étkezel? Attól még, hogy az ember száműz dolgokat az étrendjéből, nagyon sok mindent ehet nagyon sokféleképpen.

Az is kérdés, nem szűkítetted-e nagyon le a megehető dolgok számát. Csak azt eszed, amit felsoroltál?


Egyébként pedig a legjobb diétába/egészséges életmódba is belefér az, hogy néha bűnözz picit. Ezt a jövőre nézve mondom.

2014. jan. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg azert van undorod, mert keves fele etelt eszel. Ha valtozatossagot viszel az etrendedbe, akkor nem lesz ilyen erzesed. Egyel gyumolcsoket es akar kis mennyisegben teljes kiorlesu dolgokat is, amiben sok a rost. Ezek is kellenek a kiegyensulyozott taplalkozashoz.
2014. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szakács vagyok tehát elég változatosan főzök .

Magát a zöldséget nem kivánom. Gyümölcsöt is eszm mindennap. Salátáta öntet meg ilyenek.

Tudom csúnya dolog de hiányoznak a tészták, a rizs.. ..hogy a hús mellé ne zöldséget egyek.

Nagyon nehéz igy mert tudom hogy ezeket kell pont mellőznöm.

5-8kg feleslegem van.

Esetleg tudnátok valamilyen étrendet linkelni? Vagy leirni ti hogy csináljátok?

2014. jan. 23. 11:14
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem lehet, hogy szénhidrátéhséged van? Túlságosan megvontad magadtól. Valamennyi szénhidrát kell, ha túlzottan lecsökkented a bevitelt, az is lassítja a fogyást.

Reggel és délben nyugodtan ehetsz szénhidrátokat (nem tömény cukorra gondolok).

Én ajánlom neked a barnarizst köretnek, nagyon jó. Egészségesebb, mint a fehér, de mégis rizs. Sok időre jóllakat.

2014. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
El kell dönteni, hogy mit akarsz. Lehet rizsezni.. max. nem fogysz, vagy visszahízol :)
2014. jan. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kipróbálom a barna rizst.

Már ott járok, hogy semmilyen szénhidrátot nem merek enni ,mivel lassan fogyok.

Nagyon bosszantó hogy étkezés után egy órával ismét éhes vagyok.

2pici mellett nehéz állandóan enni.

Nem nagyon ismerem a diétákat mert sosem volt rá szükséges

2014. jan. 23. 11:39
 7/10 anonim ***** válasza:
A sport is megoldás lehet!
2014. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

A magyaroknak nincs is szükségük diétákra.

Nevezzük egészséges táplálkozásnak. Hiszn csak a lakosság fel elehízott, és a rák, szív-érrendszeri betegségek sok embert megölnek, de lassabban mint amennyi idő megfojtani egy kocogó nőt, szóval nem is kell foglalkozni ezekkel.



Másfelől meg, irónia nélkül: erre az országra óriási szemléletváltás fér rá, az egész étkezési hagyományokkal együtt.

2014. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha mozognál eleget, utána bármit megkívánnál. Amikor versenysúlyra kellett befogynom (83 kilóról 79), 1 hét alatt sikerült. Minden nap 2 órát edzettem, és mindig kívántam a zöldséget.
2014. jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De, eszel szénhidrátot, zöldség formájában...


Ami a kérdést illeti, ha nekem elegem van, akkor hagyom az egészet a fenébe :D Mivel életmódot váltottam, ez nem jelent olyan veszett nagy változást, de azért a fogyás idejére szénhidrátszegényebb étrendem van, ami a lazuláskor elég nagy ívben képes borulni. Amíg jól érzem magam, addig ez nekem OK, de azért bizonyos kontroll ilyenkor is van.

Személy szerint odavagyok a zöldségekért és a legfogyókúrásabb napjaimon pont azokat nem ehetem a sok szénhidrát miatt (nem is csinálok ilyet sokszor, milyen már a zöldségfogyasztást korlátozni), de vannak zöldségben szegény napjaim is (ritka, de előfordul). Nem muszáj folyton zöldséget enni köretként. Én tudok kenyérfélét is (olajos magból), de éppenséggel a semmi is játszhat vagy egészen minimális zöldség, pl. egy falat csíra :) Tojást és sajtot bármikor eszem magában :D. Hússal is hasonló a helyzet, de azt nem nagyon eszem. Ha valakinek térfogat kell, annak lehet, hogy ez nem jön be, az én testem valahogy kalóriára megy rá, nem igazán lehet becsapni.

De ha ez Neked nem megy, akkor szerintem az is sokkal jobb, ha pl. kis rizst eszel, a hányinger nagyon rosszul hangzik, én, mint hedonista, szomorúan tekintek az ilyen esetekre, az nem lehet jó semmiképp.

2014. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!