Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap alatt le lehet adni...

4 hónap alatt le lehet adni 15 kg?

Figyelt kérdés
Léci írjatok tényleg hatásos diétát. Próbálok mozogni de a tanulás minden időmet elveszi. Már megkaptam, hogy túl sokat tanulok meg minden de ez nálam egy szokás és van olyan, hogy ezért nem tudok eleget mozogni. Amikor tudok viszont mozgok. 4 hónap alatt szeretnék 15 kg lefogyni. Lehetséges? Léci segítsetek. L

2014. jan. 26. 21:34
 1/3 VWXYZZS ***** válasza:
48%
Le lehet. Google: Sárgakapszula. Olvasd el az egészet és fogadd is meg. Ha úgy jobban hangzik: tanuld meg. Tuti siker.
2014. jan. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
120kg-ból igen, 70kg-ból nem.
2014. jan. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj én 3,5 hónap alatt adtam le 10 kilót, és annyi volt az egész hogy sétáltam, és elhagytam a nassolást. Igaz én 120 kilóból kezdtem a fogyást tehát elég nagy túlsúlyom van. Lépcsőzéssel meg lassú kocogással plusz fegyencedzéssel 1,5 hónap alatt még 6 kilót dobtam le magamról idáig. És ne vittem túlzásba a mozgást. De mivel rendesen fogom csinálni így mgétöbbet veszthetek csak azt bele kell kalkukálni hogy idővel több mozgást fog igényelni a szervezet nálad is, ez lesz szóval ha fél óra sétával kezdesz akkor 1 hónap után növelned kell
2014. jan. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!