Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges kb 5 hónap alatt...

Lehetséges kb 5 hónap alatt 30-35 kg-t fogyni? Ha igen, hogyan? Milyen mozgásokat tudok otthon is csinálni ekkora túlsúllyal?

Figyelt kérdés
162 cm vagyok,95 kg.
2014. jan. 20. 22:13
 1/4 anonim válasza:

Havonta 4 kilótól ha megszabadulsz az még egészséges kategória. Tévhit az, ha valaki éhezteti magát, csak még nagyobb kárt okoz. Ami segíthet az az, hogy megfelelően étkezz és rendszeresen mozogj. Magyarul egészségesen kell élned. Mind ez nem fog létre jönni az akaraterőd nélkül.


FUTÁS: Ne az legyen a lényeg, hogy minél gyorsabban fuss aztán hamar kifulladj, hanem szépen hozzá szokatni magad a futáshoz. 25-30 perc után indul be a zsír 'égése'. Tehát 45 percen keresztül mindenféle kép mozogj (gyors séta, kocogás, futás). A heti 2 legyen meg minimum.


Étkezés: 6 után ne egyél semmi! 3-4 napig lesz rossz de ha elég erős az akaraterőd ki fogod bírni! Aztán már hozzá is szoksz. Egyél többször egy nap, de kevés adagot. A legfontosabb étkezés a reggeli. Ehetsz mindent de pl. ha rántott húst eszel, akkor egy papír törlőbe tedd a húst és nyomd mg, hogy a papír felszívja magába a zsírt. Édességet felejtsd el.


ITALOK: Ha eddig esetleg kóláztál, dobd el magadtól. Mifelénk csak úgy nevezik: "cukros sz*r". Naponta 2 liter vizet megiszol sokkal fittebb leszel, jobban beindul az anyagcseréd és egészségesebb leszel!

A sört akkor ajánlom ha bejön a sörhas :)


EZEK CSAK AZ ÉN TANÁCSAIM, NÁLAM BEVÁLT. REMÉLEM TUDTAM SEGÍTENI.

2014. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Lehetségeg-e? Talán. Ajánlott-e? Semmiképpen sem.

Tudom, hogy gyors eredményeket vársz, mert az motivál, de a gyors fogyás egészségtelen, és nem mellesleg csúnya is. Csak 1-2 dolgot emelnék ki: ha fogysz, akkor izomból is fogysz, és ha alapból nincs túl sok ez okozhat gondokat. Másik dolog hogy ha gyorsan fogysz akkor a bőröd nem tud a testedhez igazodni, ez azt fogja eredményezni, hogy lógni fog, borzalmasan ronda lesz, és azzal aztán már nem fogsz tudni mit csinálni (én is ebbe a hibába estem és nagyon bánom hogy annó nem voltam okosabb)


Az egészséges fogyás körülbelül hetente 0,5 - 1 kilogramm.


Kezdetben hagyd el az étrendedből a lisztet, cukrot, egyélegészségesen, ígyál sok vizet, aludj sokat. Ha ezhhez hozzá szoksz kezdj el gondolkodni valami sporton.

2014. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2. vagyok ismét, azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy a fogyás kb 70%-ban az étkezésen , 30%-ban a testmozgáson múlik szerintem.
2014. jan. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztosan lehetséges, én 32 kilót fogytam 4 hónap alatt amikor még fiatal voltam és bohó. Le se írom hogy mert mai fejjel senkinek nem ajánlanám ezt a módszert :).
2014. jan. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!