Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szálkásító diétánál szükséges...

Szálkásító diétánál szükséges kalóriadeficit?

Figyelt kérdés

Fogynom kéne max 5 kilót és erre a diétára gondoltam. Beállítottam kalóriabázison a 2g/ttk fehérjét és 2g/ttk ch-t,de ha ezt mind megeszem túllépem az 1200-as kalóriadeficitet. (Úgy olvastam ennyi kell a fogyáshoz) Tudom hogy valamennyi összkalória csökkentés kell a fogyáshoz. Akkor most hogyan tovább??

Egyébként heti 1x1 óra aerobic, 2x1 óra squash és min 2x futni is eljárok.

17l 168/60



2014. jan. 27. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

1200 kcal-t túlléped, neked miért pont ennyi kellene?


Aki sok szénhidrátot eszik (2 g/ttkg az nem kevés) annak kell deficit, mert alapvetően a szénhidrát ugye vércukor és inzulinszint emelkedést okoz, hízáshoz ideális. Tehát valami korlátot kell tenni.. itt a kalóriakorlát.


Bár jobb, ha a kalóriakorlát nem tudatos, hanem a jóllakási szintnél van, alacsonyabb a ch bevitel és magasabb a hasznos tápanyag bevitel (zsír, fehérje, vitamin és rostdús zöldségek).

2014. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért állítottam be a 2g/ttk ch-t,mert a shop.builder.hu oldalon ezt olvastam... Azt írták h 2 vagy 3g/ttg ch ideális fogyáshoz...szóval én így is a kevesebb mennyiséget állítottam be.És ezt a honlapot megbízhatónak tartják..
2014. jan. 27. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Bakker, szükséges, de 1200-al böven alatta vagy. Amikor én fogyòkùráztam, és sajnos nem szálkásìtó diètával ( úgy is nézek ki...) akkor 1500 alà sose mentem. Amikor meg rengeteget mozogtam, 1800 volt. Akkor fogytam a leggyorsabban.

Amùgy meg állítòlag 3-4/ttkg-al tömegelek, de valahogy nemigen nő a sùlyom. Ennyit arròl, hogy a 2 sok...

2014. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-3/ttkg a férfiak adata. Nőként 2-röl indítsd, és innen csökkents, ha nem fogysz heti 0,5-1 kgt
2014. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

A builder.hu a hagyományos nyugati dietetika irányait képviseli, ez minden csak nem hiteles.


Ha alacsony az igényszint, akkor persze igaz, hogy sokféleképpen lehet fogyni, de ha az ember igényes a táplálkozására, akkor zöldségekkel eszik szénhidrátot.. akkor meg nemigen közelíti meg a 2g/ttkg-ot. Mert az annyi kiló zöldség, hogy sok.

2014. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!