Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázok, alig eszek 2 hete,...

Diétázok, alig eszek 2 hete, minden nap futok 30 percet. Az első pár napban fogytam 2kg-t, azóta semmi. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Mindent szoktam enni,csak sokkal kevesebbet,mint eddig.
2014. jan. 27. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez történt. Lehet, túl keveset eszel, próbálj kicsit többet enni.
2014. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először is számold ki az alapanyagcseréd és legyen az az alap. Már ezen is fogyni fogsz (ha nem sürgős a fogyás, akkor alapanyagcsere+200-zon diétázz). Ha megáll a fogyás, akkor csökkents 100 kcal.


Sok fehérje (min. 2xttkg), közepes ch és zsír.


A futást én hanyagolnám. Inkább kardió és súlyzós edzés (nem, ettől nem leszel nagydarab, csak tónusosabbak lesznek az izmaid, ami szép lesz ha lepucolod a zsírt).


Egyébként a 2kg nagyrésze valószínűleg víz volt és ha pocsék az étkezésed, akkor a többi pedig izomból ment le.

2014. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az történt, hogy vesztettél két kilónI vizet, amit a szervezeted eddig visszatartott.

Először is: egyél rendesen, fent már leírták, hogy kb mit, mennyit. Alig evéssel csak rontasz a helyzeten, a szervezeted mindent elraktároz majd, aztán egyszer eszel rendesen vagy többet, és nézel nagyokat, hogy miért hízol visszafele, mint a szél.

Másodszor: ne méregesd magad minden nap, mert semmi értelme. Ha nagyon akarod, akkor hetente, de úgysem az a lényeg, hanem hogy centiből mennyi ment le.

Harmadszor: szerintem a futás jó, de ne minden nap. Heti 2-3 alkalom, mellé 2-3 erősítés és jó lesz.

2014. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak vizet vesztettél... Azzal pedig, hogy nem eszel semmit, csak ártasz magadnak és az anyagcserédet is lelassítod. Igyál sok vizet, egyél többször (így elindítva az anyagcserédet), főleg halat, csirkét, sok zöldséggel.
2014. jan. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindent rosszul csinálsz.


Rosszul csinálod hogy alig eszel, valószínűleg nem is azt eszed amire a testednek szüksége lenne, rossz a 30 perc futás. Tehát (szerintem) az étkezésed és az edzésed sem nyerő. Hosszú távon pedig főleg nem lenne jó, így.


Evésnek vannak elvei: sok zöldség, hús, zsír fogyasztása célszerű.

Célszerű elfelejteni a régi fogyókúrás megszokásokat, tévhiteket.

Célszerű normális nasikat találni.


Edzésnél is célszerű új igényeket kialakítani. A futás az semmi, magasabb igényszint kell, és komolyabb, hasznosabb, jobb edzés. A futás az maximum kiegészítő edzés lehet.

2014. jan. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VWXYZZS ***** válasza:
Hát azért a futást ennyire nem kell leírni mert az igenis jó lehet, persze mellette érdemes súlyzós edzést is végezni. Viszont az étrended... hát... ahogy látom az nincs. Te nem diétázol hanem koplalsz.
2014. jan. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem írtam le, csak amikor egy nő csak fut, akkor az majdnem olyan mintha nem csinálna semmit, de mégis úgy érzi hogy csinál.


Még ha guggolna előtte, akkor azt mondom hogy van egy erősítő edzés ÉS futás. Így kellene, esetleg.


Esssetleeeeeg.

2014. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!