Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak tippeltek? 172...

Hány kilónak tippeltek? 172 centi vagyok. Hány kilót kellene szerinted fogynom? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2014. jan. 28. 12:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Érdekes, én is úgy 0 kg-nak tippeltelek. Én 65 vagyok, de lapos a hasam. Neked nem fogyóznod kell, hanem sportolni, és a rossz ételeket kiiktatni (nem minimalizálni, hanem nem enni). Tojás, hús, hal, zöldségek, gyümölcsök, teljes kiőrlésű kenyér, zab, barna rizs és meglátod egyből lemegy rólad.
2014. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
köszi! Egészségesen eszem túlnyomó részt, csak jó fél éve ismét előtérbe kerültek a rossz kaják. Kiiktatom őket, remélem hoz eredményt! A válaszok lehangoltak, de néha ez kell a továbblépéshez.
2014. jan. 28. 17:43
 23/26 anonim ***** válasza:

ne hangoljanak le, csak motiváljanak :)

(nekem még így is kifejezetten szexinek tűnik az alakod ;) )

2014. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó, nagyon rendes vagy! :)
2014. jan. 28. 22:06
 25/26 VWXYZZS ***** válasza:
52%
Hát van bélszerkezet az biztos. Ez minimum 10 kiló. De mivel ahogy látom te is azon szerencsétlenek közé tartozol akik először hasra híznak és onnan fogynak utoljára így lehet, hogy még többet is fogynod kell, hogy lapos hasad legyen. Szopás de ez van.
2014. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Mert van a balkezed kifeherezve?? Ugye nem vagdosod magad..
2014. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!