Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? Hogy kéne...

Sokat ettem ma? Hogy kéne étkeznem? Szeretnék fogyni! Ma még nem fogyóztam, de el szerentém kezdeni, kb ilyen egy napi étrendem ahogy most leirtam! Mindennap rengeteget sétálok, sok heyre gyalog járok, heti szinten taposok gépen, és néha kondi!

Figyelt kérdés

reggel 9 körül: 1 sajtos rudacska

1körül: egy nagyon kicsi adag fokhagymakrémleves, utána egy nagyon könnyű sajtos zsemlét elcsipegettem

5körül: zöldsaláta,és egy sajtos zsemle


2014. jan. 29. 21:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
10-15 kilót szeretnék fogyni!!! ez mennyi idő alatt lehetséges?
2014. jan. 29. 21:44
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már így magában fogyókúrás...én ettől éhen halnek.
2014. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rudacska, zsemle zsemle. Rengeteg haszontalan ch [link]
2014. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hűha!Amit itt leírtál étkezésként az kész katasztrófa.Hogy tisztába légy az alapokkal,olvasd el ezt:

[link]

2014. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább éhezésnek tűnik, mintsem fogyókúrás diétának. A péksütemény és hasonló elhagyandó, helyette túró, sajt, fehér hús,zöldség és nem édes gyümölcs, rengeteg folyadék (tea, cukrozatlan gyümölcs- és zöldséglé).
2014. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3-as! Pacsi! :-D
2014. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen,ez volt a lényge,hogy még nem keztdem bele a fogyókúrába. ezért eszem ilyeneket. és tippeket szereték kérni hogy holnaptól akkor ezen hogyan változtassak. péksüteményt akkor nem fogok enni, hanem gyümölcs,zöldség,túró,stb. de ezekből mennyit?
2014. jan. 29. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Légy oly' kedves,vedd a fáradságot és olvasd el,amit belinkeltünk!
2014. jan. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 VWXYZZS ***** válasza:
Rájöttem, hogy ilyeneknek nem érdemes bármit is linkelni. Rákattint, sok szöveg, kevés kép, nem olvassa el. Bezzeg ha a 90 napos diéta étrendet linkelnéd...
2014. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

már ne haragudj, de én nem vagyok "ilyenek" és , legalább irnád azt ,hogy "nekik"...

egyébként elolvastam, nem kell retardáltnak nézni. csak tudjátok ezeket én is megtalálom a neten, és a gyakori kérdések arra van,hogy megosszuk egymással a tapasztalatainkat, válaszoljunk mások kérdéseire. a neten persze,mindent megtalálni, de ennek az oldalnak szerintem nem az a lényege hogy mindig belinkeljük a másiknak az első oldalt,amit a google kiad...én szemékyes tapasztalatokra,stb lettem volna kiváncsi, hogy más hogyan tudott lefogyni,stb. de hát mindegy.

2014. jan. 30. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!