Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyűlölöm, utálom magam, én...

Gyűlölöm, utálom magam, én ezt már nem bírom tovább? Az életem romokban, nem vagyok már önmagam?

Figyelt kérdés

Elegem van már ebből az egészből. 5 éve megy ez, ártatlan fogyókúrának indult és ez lett a vége. Anorexiás lettem, majd bulimiás, most meg próbálkozok de 2 hetet bírok utána megint zabálok, ma is mindent bezabáltam csokik, keksz, de tényleg zacskóstul már majd kihánytam de akkor is ettem, aztán megint 2 hétig szigorúan fehérje+zöldség kis gyümölcs, mozgás aztán 2 hét után megint zabálás

csak ezen jár az eszem, nem tudok már figyleni semmire sem, a barátaim/családom kezd elhagyni, mert mindig találok vmi kifogást hogy ne kelljen elmennem(mert ne kelljen enni, mert pl rántott hús van vagy süti és illik enni) és és és nem bírom már, segítséégggg


2014. jan. 29. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
pedig a rántott hús az finom,meg alapból fehérjéből ehetsz amennyit akarsz.jah és a hús az a fehérje.
2014. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Első, neked sikerült a lényeget megdognid, gratulálok.


Kérdező, hány éves vagy? (Csak azért kérdezem, mert esetleg a szüleid például nem látják, hogy baj van?)

Kortól függetlenül pedig: szakemberhez kellene fordulnod, aki ért az étkezési zavarokhoz és segít neked. Ezt egyedül nem tudod megoldani. Nem szégyen segítséget kérni!

2014. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Eloszor is beszelj a csaladoddal,barataiddal hogy segitsenek neked, pl menjetek el egyutt szakemberhez! Most ahogy latom elegge szukseges egy erre szakosodott ember, mert tenyleg nem szegyen segitseghez kerni! Miutan beszletel orvossal,csaladoddal,ajanlanek egy agykontroll tanfolyamot, nekem bevalt, igaz nem ilyen jellegu problemam volt,de szerencsere ezzel meg idejeben meg tudtam oldani,nem.kellet szakemberhez menni. Nem szegyen ha a barataidtol,csaladodtol segitseget kersz! Ok joban rosszban melletted allnak!!!
2014. jan. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mintha csak saját magamról olvasnék, kérdező, ha gondolod, szívesen beszélgetnék veled priviben :) 22l
2014. jan. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Túlságosan eltekeredett a világnézeted.


Urald a testedet, az elméd, qigongozz többet, foglalkozz kicsit a holografikus univerzum elméletével (csak hogy tisztában legyél vele milyen értelmetlen bármin is kiakadnod) aztán elkezdheted valamivel tudatosabban ezt az étkezést.


Amúgy meg, ne vegyél kekszet, vegyél paleós édességeket (vagy süss magadnak).

Ne hánytasd meg magad, mást is tudsz csinálni a kezeddel..


Ilyen apróságokra kezdj odafigyelni.


Barátaiddal meg találkozz, ha van kedved. És egyél nyugodtan egy rántott húst, vagy sütit.. Bár egy csomó paleós ember él, akik nyilván nem esznek mások sütijeiből vagy panírozott húsokból, és? Kit érdekel? Nem kötelező enni lisztes kaját. Felejtsd el hogy mi illik, és fiktív elvárások helyett csináld azt, ami neked jó..


Túl sok sehova sem vezető gondolkodás, túl sok értelmetlen érzelem, és 5 évre beragadsz egy ilyen ördögi körbe. Törj ki végre!

2014. jan. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Én próbálok kitörni, de egyszerűen nem megy.


A családom.. ha kiderülne megvetnének, amikor lefogytam nagyon nagyon akkor sem segítettek, pedig látták, hogy min megyek keresztül. Ennyi volt a válaszuk: legalább nem kell annyit főzni, kevesebb kaja fogy.

Egyáltalán nem segítenének, nem értenének meg, meg se próbálom, tudom, hogy reménytelen.

21 éves vagyok.

2014. jan. 31. 17:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg, és kezdj el a szélsőségek váltogatása helyett csak szimplán enni. 2 hét szigorú fehérjés-zöldséges förtelem után nem csoda, ha rádjön a zabálás. Pár hónap után visszaáll az egyensúly, akkor elkezdhetsz fogyókúrázni, de inkább többet mozogj, mint hogy kevesebbet egyél. Akkor nem fogsz visszaesni.
2014. febr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Keresd higgadt, helyes világszemléletű emberek társaságát. Jó hatással van, bebikázza a saját szellemünket is. Utána könnyebb lesz ésszerűbben viselkedni, gondolkodni.. Utána könnyebb lesz segíteni magadon.


De ehhez vagy nagyon sokat kell beszélgetni interneten.. vagy a lakhelyed közelében, élőben beszélgetnél megfelelő emberekkel, ez lenne a legjobb.


Pl. lelkész vagy pap mindenki közelében van.. nem az kell, hogy táplálkozás szakértő legyen, hanem hogy lelkileg visszarántson egy 'normális', vállalható állapotba.


Akkor elmúlik az önutálat, és normálisan tudod majd kezelni a dolgokat.

2014. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ki kell szakadni abból a közegből, amelyik lehúz, ez esetedben a szülők, érzelmileg függetlenedj, ha máshogy nem is tudsz még egyelőre..

Vicces, de az én fogyókúrámban engem az biztatott, hajtott gőzerővel, hogy senki nem hitte, hogy képes vagyok bármire is..

Csakis saját magadért mindent meg kell próbálnod, SOHA nem szabad feladni.

Érdemes lenne olyanok társaságát keresni, akik megértenek. Pszichológus is lehet, olyan, akinek nem kell fizetni, nem a legjobb, bár ami most van, annál jobb..


Maradj erős! :)

2014. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mindenki azzal jön, hogy pszichológus meg szakember...

Hülyeség! Szerezz új barátokat, vagy beszélgess a régiekkel, próbáld lefoglalni magad, keress új hobbit. A legjobb lenne, ha elköltöznél, persze az egyedül élést nem ajánlom, egy lány szobatárs kéne vagy éppen fiú, ha velük jobban kijössz.

Régen én is megjártam ugyanezt, amit te és rajtam a mostani Párom segített.

Sokat számít az, hogy olyan valaki legyen melletted aki megért és akar is segíteni. Akinek ki tudod magadból beszélni a sok sz*rt.

Valami lelki bajod is lehet, arra is fényt kéne deríteni, különben nem tudsz továbblépni.

2014. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!