Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlsúlyos vagyok? 169/68 kg....

Túlsúlyos vagyok? 169/68 kg. mondjuk erős csontozatom van. De komolyan! Túlsúlyos vagyok? Mennyit kéne fogynom és hogyan? Szerintem túlsúly ez már

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? fiú vagy lány vagy?
2009. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Fogadni mernék, hogy lány :-DDD És tuti 25 alatt van.


Ilyen kérdést ilyen adatok mellett egy fiú nem tesz fel.

2009. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, súlyosan túlsúlyos vagy, majdnem 2 kilót is le kellene adni, hogy normális legyél....
2009. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Na jo hogy valaki tulsulyos e vagy nem szerintem semmi keppen semm lehet eldonteni egyket szam alapjan, es nem nagyon hiszem hogy letezik olyan hogy egszseges idealis suly. Ha jol erzed magad a borodben semmi gond, barki barmit is mond. Szerintem ne kezdjel valami komoly emberkinzo fogyokurba semmi keppen, max igyal naponta 3-4 pohar pu er teat es le is fogysz na meg az testedett semm keszited ki vele.
2009. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszi a kommenteket....igen lány vagyok,25 alatt

:D

és mit sportoljak?a suli köbö 2 km-re van tőlünk és egy barátnőmmel eggyütt szoktunk bicajjal menni(az naponta 4 km),meg most akarok beiratkozni lovagolni.....próbálom féken tartani magam,csak hát ugye jönnek az ünnepek.....

meg most azt próbálom megcsinálni h naponta2-2,5 l vizet igyak

ja és nagyon egészségtelen az ha reggeli nélkül megyek suliba,és ott is csak néha eszem 1 szendvicset....majd hazajövök fél kettőkor,és kb. 2-3 tojást eszek meg,du. tanulás közben mindig szoktam mandarint majszolni,és kb. fél7-kor eszek 2 virslit mustárral vagy tormával+2 fehér vagy félbarna vagy barna kenyérrel

min változtassak?

ja és azért nem szoktam reggelizni mer egyszerűen nem vok éhes...de bezzeg hétvégén......

2009. dec. 5. 22:23
 6/14 anonim válasza:

Hát szerintem nem vagy túlsúlyos, főleg ha a csontozatod is erős.


Viszont az étrendeden változtass. Nem azt mondom, hogy egyél többet - na jó egy kicsit :) - de ennél változatosabban egyél.


Ne beszéld be magadnak, hogy túlsúlyos vagy. :)

2009. dec. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy túlsúlyos. :-D

Amúgy mesélek egy sztorit, ami nemrég történt meg, hátha ez kicsit reményt ad.

Én nemrég múltam 25, nő vagyok, 151cm magas és 44kg, nem vagyok kövér, de nem vagyok sovány se. Mondjuk úgy, hogy a testalkatom arányos, én annak látom, és mások is. Elég hülyére szabott divat van viszont sajnos a ruhák és a cipők terén. Képzeld el, hogy most hétvégén elmentünk családdal vásárolni, és próbáltam egy csizmát, ami lábfejben tökéletes volt, és képzeld el, hogy a vádlimon megakadt a zipzár, nem jött föl teljesen. Az eladó "hölgy" elkezdett hisztizni, hogy márpedig annak fel kell mennie a lábamon, hát otthagytuk, mert nem fogom a lábamat beleszorítani egy "satuba". Szóval sajnos sok helyen sulykolják az emberbe a nagyon vékony soványságot, ami helytelen, és sokaknak testképzavart okoz. Én ennek ellenére nem kezdek fogyózni, mert jól érzem magam a bőrömben, és mindenki hülyének nézne, hogy miből is akarok fogyni. :-) Csináljanak normál alkatra ruhákat, nehogy már én alakítsam a testalkatomat a legyártott selejtekhez. :-)

2009. dec. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Figyelj, lehetnél te 169/50 is, akkor sem lehetne ezt megállapítani. Ugyanis van olyan lány, aki 50 kilós, mégis olyan szerencsétlen a csontozata, hogy a csípője-segge kétszer olyan széles, mint a dereka.

És fordítva, lehet hogy egy lány 80 kiló, de rendesen eloszlik rajta. Szóval vagy küldj képet, vagy értelmetlen a kérdés. És ez minden ilyen "kövér vagyok?" kérdésre igaz. Kép nélkül SZART SEM ÉR.

2009. dec. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszi a kommenteket,próbálok majd képet küldeni....csak szóval van az osztályban egy lány akinek tökéletes az alakja,és mindennap odajön hozzám és elkezdi hogy mien dagadt vagyok.....pedig mások szerint arányosan oszlik el.....de az önbizalmam romokban hever:(

viszont az a csaj a bnőimhez is mindig odamegy és ott ordítozik h minnyit kéne már fogynod pedig nem is kövérek-.-"

de am nem azt kérdeztem h kövér vagyok-e hanem hogy, túlsúlyos?

2009. dec. 6. 09:31
 10/14 anonim ***** válasza:
túlsúlyos végképp nem vagy ! Tényleg!!!!
2009. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!