Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem fogyókúrázok, hanem...

Ha nem fogyókúrázok, hanem életmódot váltottam, attól is le tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy nyárig ledobok 3-4 kg-ot, de nem szeretnék semmilyen fogyókúrába kezdeni, mert sokan panaszkodtak, hogy visszahízták a leadott kilóikat.Ezért nemrég életmódot váltottam.Heti 4x kondizok, mert formásodni is szeretnék, és egészségesebben táplálkozok, napi 5x eszek, sok zöldséget és gyümölcsöt, teljes kiőrlésű kenyeret stb. Persze azért nagyon ritkán 1-1 sütit, csokit megengedek magamnak.Szerintetek így nyárig le tudok adni 3-4 kg-ot?Persze miután lefogytam, ha ezzel le tudok fogyni, ugyanígy szeretnék táplálkozni.
2011. febr. 26. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így tökéletes ahogy leírtad és lehet, hogy több is lemegy, mint 3-4 kg, és nagy eséllyel nem is fog visszakúszni. Ez a normális, hogy nem csodabogyóktól várod a megoldást és ennek így biztos lesz értelme és eredménye is hosszútávon.
2011. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze!

Mivel a mozgás megvan, és még az ételeid is egészségesek, le fog menni!

3-4 kg meg nem olyan hűdenagy túlsúly:) Anyukám is ezt az egészséges táplálkozást választotta, bár ő szokott bűnözni is sokszor (sütik, néha egy-két keksz), de így is megy neki lefele. Karácsonykor kezdte és már -6 kg-nál jár.

Fehér kenyér helyett tk, reggel szénhidrát, ebéd szénhidrát+fehérje, vacsi fehérje.:)

Hajrá!

2011. febr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha elhagyod a bolti tejet, tejtermékeket, finomított cukor helyett gabona, vagy gyümölcsszirupot használsz a saját magad által készített édességekhez, elhagyod a finomított sót, jó úton jársz.


Ha a zöldségek, gyümölcsök mellé felveszed az étrendedbe a különféle gabonákat és hüvelyeseket is, nyert ügyed van. Életre szóló lesz az eredmény a rendszeres mozgással.

2011. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem is jól csinálod ;) én 1 éve kezdtem életmódváltásba, és szép lassan lefogytam 8 kg-ot.bár az elején annyira nem voltam annyira elkötlezett az egészséges életmód iránt, mint most... most már a mániám :D, ezzel is akarok foglalkozni később, mármint munkaként...
2011. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!