Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meddig lehet büntetlenül...

Meddig lehet büntetlenül víznapot tartani?

Figyelt kérdés
Vasárnap dél óta nem ettem semmit, csak vizet ittam és kávét édesítővel. Ugye már szerda reggel van. Először szörnyű fejfájásom volt, gyenge voltam, de kedd reggelre elmúlt. Tegnap egész nap pörögtem, tele energiával, életkedvvel. Olyan jó érzés, még szeretném megőrizni, de félek bajba kerülhetek, ha nem eszek semmit, de olyan jó érzés. Ja és persze fogytam is, de nem csak ez a lényeg, mert nem sietek.

2014. febr. 5. 06:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
27%
Fogadjunk, hogy nőnemű vagy.Csak ők ekkora balfa.zok.
2014. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Jó lenne, de állítom, hogy köztünk férfiak között is vannak vállalhatatlan arcok :D
2014. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Meddig lehet büntetlenül víznapot tartani?

Amíg éhen nem halsz.

2014. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Anélkül, hogy komolyabb hiánytüneteid lennének, talán 2 hétig is kihúznád, persze mérsékelt vízfogyasztással, hogy ne ürüljön ki a só belőled.
2014. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha még két hétig kibírod, jogosult lehetsz a Darwin-díjra!
2014. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen léböjtött tartasz, de valszínűleg nem teljesen jól, ezért ki fog merülni a szervezeted.

A böjt hasznos, de megvan a módja (és ideje). Javaslom olvass utánna.

Például Itt van egy hosszabb cikk róla:

[link]


Egyébként én is böjtöltem már -igaz évekkel ezelőtt, így tudom milyen jó érzés, amit átélsz!

2014. febr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nézd meg a léböjtöt, kb ugyanez, csak a kávét se engedélyezi, főleg nem méreggel. /édesítő/

Barátnőm csinálta egyszer egy hétig. Nem evett, csak ivott. Rettenetesen rendben kell lenni fejben, akkor nem lesz semmi gond. Mondjuk barátnőm összesen 2kg-t fogyott, bár a fogyás nem, csak a tisztulás volt a célja.

Másik barátnőm ezen felbuzdulva ugyancsak elkezdte, a 3. napon majdnem elájult. Nem egyformán reagál a szervezet. Szerintem nézz utána, no meg annak is, hogyha tartod ezt a vízböjtöt, akkor miket fogsz tudni a böjt után enni, hogy ne betegedj meg. Kapros-túró magába stb.


Megvan ennek az írott, követhető módja.

2014. febr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Tisztult, ugyan mitől tisztul ki ilyenkor az ember?
2014. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Meddig lehet büntetlenül büntetni valakit? (Ilyen kérdésekkel például.)
2014. febr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hú, nem gondoltam, hogy ilyen sokan írnak erre. Amúgy szerintem 3 nap nem evéssel simán lehet fogyni, ha mellette tornázik is az ember. Ez tapasztalat. Embertől függ. Nekem gyorsan megy. Ennyi. Az érzés rossz szó volt, akkor úgy írom, hogy a centi nem csap be... Mindegy is, csak egy pillanatomban feltettem egy kérdést. :) Vicces egy-egy reakció :) A böjt komolyabban nem érdekel. Ez is csak véletlen jött, hogy nem ettem, mert nem bírtam. Aztán meg továbbléptem, hogy nem eszek még egy kicsit. Ennyi. Lehet, hogy nem vagyok éppen százas olykor, de belefér. Ez legyen a világ legnagyobb gondja. :) Köszönöm a válaszokat.
2014. febr. 5. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!