Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha egy nő koplal és...

Hogyha egy nő koplal és cigizik is közben akkor a koplalás befejezése után visszamegy a kilók duplája, amit lefogyott vagy megmarad az a testsúly?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 21:03
 1/9 anonim válasza:

Hmm.. Nekem rögtön az jutott eszembe, hogy tedd le a cigit, és a cigaretta árából vegyél diétához szükséges ételeket.:)

Koplalás végénél farkasétvágyad lesz, felfalod a hűtőt --> sokkal több megy rád mint egyébként.

2014. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Koplalásnál a tested nagyrészt vizet veszít és izmot bont le, az eredmény pedig egy löttyedt hájas test lesz. A diéta utána zabaroham után pedig minimum annyira hízol vissza, mint voltál, de így a kevéske izmod is eltűnik.
2014. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem híztam vissza. De alkat kérdése. Nem tudom, mi köze a ciginek bármihez is.
2014. febr. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Felgyorsítsa az anyagcserét.
2014. febr. 7. 06:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Mitől gyorsítaná a cigi az anyagcserét?
2014. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem híztam vissza :D Szerintem ez a "duplája visszajön" azoknál érvényes akik csinálják két hétig
2014. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem aztán semmit se gyorsít fel a cigi :D Én is koplalok már május óta le is ment 20kg.. de ha egy szer egyszer eleresztem magam jön is vissza szépen 2-3... de több nem jött még soha vissza. De ürülök ha 3-4 naponta van nagy dolgom a mellék helységben...
2014. febr. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
örülök* ja és még annyi hogy a duplája vissza jön story azért szerintem is túlzás, ahhoz zabálni kéne mind állat. Ha az ember vissza fogja magát és már csak a szénhidrátokat mellőzi az életéből az is valami az én véleményem szerint... Jó mondjuk én ilyen nagy koplalós vagyok napi ezer kalóriánál többet sose eszek.. és az is csak husi meg zöldség leginkább, néha gyümi. És egy hónapba egyszer adok magamnak egy élvezkedős napot amikor bármit felfalok ilyenkor fordul elő az a +. Meg egyszer kipróbáltam hogy 2-3 hétig rendesen kajáztam 1500 kalóriákat akkor jött vissza 3kg kb rám..
2014. febr. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-4 naponta? Te jó ég. Ezt fejezd be, de nagyon gyorsan. Napi 1-2 lenne az ideális, nem hetente 2. Erre rá fog menni az egészséged. Inkább lassabban fogyj koplalás nélkül, mint ez.
2014. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!