Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondtok véleményt a blogomról?

Mondtok véleményt a blogomról?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem, de eddig milyen?


[link]



2014. febr. 7. 14:44
 1/6 savanyújóska ***** válasza:
87%
Ha a tartalom jó, akkor teljesen rendben van ez a fapados külső is, és inkább ez, mint kilométer giccs. (Bár azért a zabálós képekkel nem kell túlzásba esni, értjük, mi, miről van szó!;)) A helyesírásodért pedig ne elnézést kérj, hanem futtass át rajta egy helyesírás-ellenőrzőt, akár word, akár a böngésződ segítségével. (Firefox és Chrome beépítve tartalmaz ilyet, persze azért valamivel gyengébbek, mint a word-é.)
2014. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi :) H érted h fapados külső?

És az eddigi tartalma rendben van?

2014. febr. 7. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
A fogalmazásod nekem őszintén szólva most még nem tetszik, de majd kialakul a stílusod később, 14 évesen még oké. Amúgy szerintem aki nyilvános blogot ír, az ne ilyen szövegszerkesztős meg böngészős helyesírás-ellenőrzővel nyomuljon, mert az semmit nem ér. Inkább rendes, nyomtatott helyesírási szabályzatot használj! Kb. 4-5 bejegyzés után már nem is lesz szükséged rá, mert megjegyzed a szabályokat.
2014. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nagyon tetszik, főleg hogy a gyógyulást támogatod nem a fogyást! Örülnék ha folyatnád én rendszeres olvasód leszek! Főleg hogy nekem is étkezési zavarom van.
2014. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is tetszik:)
2014. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tartalmat nem néztem, kinézetre jó. Nem olyan giccshalmaz mint az ilyen blogok többsége.
2014. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!