Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rajtam miért nem látszik...

Rajtam miért nem látszik 18-20 kiló fogyás?

Figyelt kérdés
'Fénykoromban' 102-104 kiló közt voltam valahol. Most 84 vagyok. Magasságra olyan 165 centi körül lehetek valahol. Amúgy nem ez a végső cél, még legalább ugyanennyi vissza van. Az rendben van, hogy senki nem veszi észre, a szüleim se nagyon, szóval tényleg senki (sőt örülök is, hogy nem veszik észre), de én miért nem látom? Tudom, hogy most is dagadt vagyok, azelőtt meg még jobban, és nyilván 80-ról 60-ra jobban látszana, de akkor is eléggé elkeserít, hogy nem látok semmi változást. Szerintetek lehetséges, hogy tényleg egy kicsit sem látszik?

2014. febr. 9. 20:04
 1/8 A kérdező kommentje:
Öhm.. hát ez egy kicsit összevissza lett, ne haragudjatok, de azért remélem érthető. :)
2014. febr. 9. 20:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy látszik.


Én is sokszor kergettem magam illúziókba, hogy nem is látszik, stb..Még most sem vagyok elégedett, nagyon nem. De hidd el, hogy látszik az. Csak a környezeted érzéketlen, ne törődj velük.

2014. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindennap láttak, a fogyásod pedig nem volt drasztikus, akkor normális, hogy nem vették észre. Én sem látom magamon a több hónapos torna eredményeit, de aki fél éve látott utoljára, annak feltűnik.
2014. febr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj a tükörben látott dagadék látványára. Az önkép lehet hibás is (lásd az anorexiásokat). Mérd a derékméretet, csípőméretet, combkerületet is a testsúlyon kívül. A számok beszélnek.
2014. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, azért a 23 kiló, az tudod mennyi??? Rengeteg!


Talán max azért nem annyira feltűnő, mert még mindig sok van vissza.

2014. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tuti làtszik, ruhàban is érezed kéne. :)


Èn amikor suli alatt 58-ra fogytam 66- ròl van aki észre SR vette, van aki meg aggòdott :)

Amikor szünet alatt fogytam mèg 6 ot, az a csaj aki az elôzô 8 bòl semmit se làtott, megkérdezte hogy ugye nem leszek anorexiás.:D szòval kitartàs

2014. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 80 kilóról fogytam 60-ra, az sem sokkal másabb, mert én sem érzem a 20 kilót, többet és többet akarok, mert még mindig vannak zsírpárnáim. Persze az emberek körülöttem megjegyzik, mennyit fogytam, milyen jól nézek ki, de én még mindig nem úgy látom. Le kellett cserélnem az egész ruhatáram, de még ez sem lendített át azon a ponton, ahol már elismerném a teljesítményem.


Ez bennünk, lelkileg dől el. Amíg nem tudod elfogadni az új tested, addig ez lesz. Az, hogy neked még nem nagyon vették észre valószínűleg azért van, mert nincs nagy különbség a 100 meg a 80 kiló közt, mind a kettő jó husis. Tarts ki, ne add fel, olyan 10 kiló múlva már csak úgy záporozni fognak a bókok!

2014. febr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a biztatást is:) Ment a zöld mindenkinek!
2014. febr. 11. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!