Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet gyorsan és...

Hogyan lehet gyorsan és hatékonyan lefogyni?

Figyelt kérdés

Folyamatosan csak hízok, pedig minden nap mozgok és a kajára is figyelek, csomószor inkább alig eszek vagy nem is eszek, mert nem akarok még hízni. Egész nap éhséget érzek, de ha egyszer teleenném magam, az meglátszana a mérlegen és a ruháim kényelmességén is.

Próbáltam már update ételeket, ha tészta vagy ilyesmi volt az ebéd, akkor azt napokig kihagytam, de semmi értelme.

Gyógyszereket, zsírégetőket, ilyeneket nem próbáltam még, de igazából már nem érdekel hogyan, csak fogyjak le.

A jelenlegi életnél a halál is jobb. A kövérség egyébként is rövidíti az életet, de azt a rövidet is szenvedéssé teszi.

16/f



2014. jan. 26. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál?
2014. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a depresszió és az önsajnálat nem segít. azért hízol mert evés helyett inkább éhezel. ha ennyire félsz a kalóriáktól, akkor kezdd el számolni és akkor nem lesz baj. folytasd a sok mozgást és mindig figyelj oda hány kalóriát vittél be. 1500 legyen a max és akkor fogyni is fogsz.
2014. jan. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!