Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázok. Nagyon sokat...

Fogyókúrázok. Nagyon sokat ettem eddig?

Figyelt kérdés

16/L

Szeretnék leadni 1-2 kg.

Sajnos nem mértem le az ételeket:S

reggeli: kisadag párolz zöldség, 3 vékony szelet pulykamell sonka, egy pohár víz.

tízórai: 1 db alma

és most ebédeztem: olyan 25g rántott csirkemell, kis adag párolt zöldség és egy pohár víz.


majd vacsorára: szeretnék enni zöldséget sonkával vagy az nagyon rossz?


2014. febr. 10. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mikor keltél és mikor fekszel.

Ha reggel 4-kor keltél és este 7-kor fekszel, akkor jó.

De ha 7 körül kelsz és este 10-kor fekszel, akkor jobban el kéne osztani az ékezések.

10-kor volt 10 órai és 10:45-kor már túl vagy az ebéden, akkor és vacsoráig már nem eszel, akkor az koplalás.

A szervezeted pedig ahogy újra ételhez jut, mindent elraktároz.

Szerintem nem a mennyiséggel lesz gong, hanem hogy minimum 2 óra teljen el 2 étkezés között.

2014. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ma fél 5 kor keltem és 8kor szoktam lefeküdni. De már 4 után nem szoktam enni.
2014. febr. 10. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
kaloriabazis.hu oldalon vezetem 2 hete az általam elfogyasztott ételeket és a sport típusokat, amiket csináltam. A rendszer nagyon jó, hetente egy kilót fogyok, ez így egészséges. A rendszer úgymond felügyeli, h. az általam beírt ételtípusok kcal tartalma alapján még aznap mennyit ehetek. Így nincs számomra kérdés, hogy "te jó ég, mennyit is ettem eddig és mennyit ehetek még?" Szerintem regisztrálj az oldalra és így könnyű a fogyókúra. :-D
2014. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 VWXYZZS ***** válasza:
Hát ez elég karcsú étrend. Minimum 5x kéne egy nap enni. Odafigyelve az elegendő fehérje, szénhidrát, zsír bevitelre.
2014. febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

klikk a link es szamold ki mennyit eget el a tested egy nap, ha nem csinalsz semmit csak fekszel:


[link] (at lehet valtani kilora/centire, ha mas mertekegyseget mutat)


Ami kaloria kijon azt minimum meg kell enned egy nap. Ha nem, akkor kicseszel magaddal. Ha ennyit nem eszel meg, akkor ehezni fog a tested es csak szenvedsz es a fogyokuranak semmi ertelme. (amugy se, de mind1... :(


4 utan nem eszel, de mikor eszel reggelit? 5kor?

2014. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 pohár vizet ittál egész nap ?
2014. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!