Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van egy lány akit megakarok...

Van egy lány akit megakarok hódítani de nem tudom hogyan fo. (többi lent) (? )

Figyelt kérdés

Van ez a lány és háát én elég kövér vagyok és elhatároztam hogy ezért a lányért és magam-ért le fogyok de nem tudom hogyan kezdjek neki. bármilyen tipp jöhet hogy hogyan kezdjem el olyan tanácsot szeretnék ami neki már bejött és letudott fogyni


13/F

170 cm

90 kg lehet körübelűl (?)


Segítsetek



2014. febr. 14. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg mozgás, és vitamindús, tápláló étkezés. Szóba se jöhet fogyókúra. És csak szépen komótosan. Most kezdd el, ne holnap.
2014. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Próbáld csökkenteni a kaját amit eszel.Pl.ne nassolj két evés közt.Egyél kevesebb fehér kenyeret.És ne egyél zsiros ételeket. pl.ha pörkölt az ebéd akkor te hagyd ki és egyél rizst sok zöldséggel.Hidd el ha eléd kitartó vagy akkor sikerülni fog.És kerüld az édességet ami a legfontosabb...Egyél helyette narancsot vagy mandarint még finom is.A párom is igy fogyott le én értem.És többet mozogj.Sok sikert
2014. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és megfogom fogadni őket már ma elkezdtem nem edtem ma se semmi egéséktelent és elkezdtem gyümölcsöt enni
2014. febr. 14. 14:48
 4/4 Lipton. ***** válasza:

A gyümölcsöt felejtsd el, kerüld a zsíros, cukros, szénhidrátos kajákat.

Sovány húsok, és lasssú felszívódású szénhidrátokat fogyassz, sok zöldség ( kivéve a hüvelyesek)

A te súlyoddal szerintem nem kéne mozognod, nem tenne jót az izületeknek.

2014. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!